Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerinted igaz, hogy az elsô...

Szerinted igaz, hogy az elsô baba neme általában olyan mint az anya testvére, második baba neme, mint az apa testvére?

Figyelt kérdés

Nálunk apának fiú testvére van az elsô babám fiú, nekem lány testvérem van és úgy tûnik lányom lesz:)

Ez csak egy feltevés, megfigyelés, ha van kedved válaszolsz, "okoskodásoktól" kíméljetek!


2013. jan. 4. 05:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát klassz lenne,mert akkor mindenképp lányom születne,de szerintem ezzel nem függ össze!
2013. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, honnan nézzük! A férjemnek is és nekem is vegyesen vannak a tesóink. Az első gyerekünk lány, a második fiú... :-)

Viccet félretéve, ebben semmi logika nincs!!!

2013. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez csak véletlen egybeesés. Lány tesóim vannak, és fiam született. Bárcsak így lenne ahogy írtad, akkor teli lennénk lányokkal, mivel a páromnak is lány tesói vannak.
2013. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem nincs testvérem, apának meg lány és fiú testvére is van... ez egy butaság! az,hogy milyen nemű babád születik,csakis apán múlik,hogy ő az x-ét vagy az y-ját adja a te x-edhez. és ennek jottányi köze sincs a testvérekhez,pláne nem a tieidnek.
2013. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindkét szülőmnek csak fiútestvére van, és mi a nővéremmel lányok lettünk. Nincs benne különösebb logika, de aranyos feltételezés :)
2013. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!