Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első gyermekes kismamák! Ki...

Első gyermekes kismamák! Ki mikor érezte először a babája mozgását? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
SZia elvileg 19 hetesen először olyan volt mintha elpkék szálnának a hasamba utánna olyan mintha kigyó siklana benne furi volt de nagyon jo...na utánna már egyértelműek voltak a mocorgások rugások meg kidudorodások azt nagyon szerettem)))
2013. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20 hetesen. Mintha egy ebihal forgolódott volna :)
2013. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16 hetesen, és azóta egyre csak erősebben és többször érzem egy nap. Olyan volt elsőre, mintha belülről a hasfalamat megsimította volna valami (nem mondhatom, hogy kapart volna vagy rúgott, mert olyan gyengécske volt). De most már egyértelmű, hogy a kezeit és a lábait nyújtva a hasamhoz ér. 20 hkm
2013. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok bocsi lepkék))
2013. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De jóóóóóóóóó!!!!!!!!!

Köszönöm a válaszokat!Úgy írigyellek titeket!Én 14 hetes vagyok,és ezekszerint még jó messze attól,hogy érezzem a babámat...sajnos :(

2013. jan. 4. 10:28
 6/16 A kérdező kommentje:
A 16 hét az már jobban hangzik!!!!!!!!!!:)
2013. jan. 4. 10:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Én 24 hetesen éreztem biztosra :)
2013. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szundika20 ***** válasza:
Én 15+5 nél éreztem először olyan volt mint ha buborékolna a hasam:D
2013. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mennyire változó...nem is gondoltam volna....
2013. jan. 4. 10:45
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen kérdésem mert én 18+3hetes vagyok első babával és sana még nm érzem őt :( vagyis mozgást nem érzek csak néha olyan fura hogy érzem tutira hogy ott van de nem érzem hogy mozogna csak ugy nehezebbnek érzem a hasam,mintha kidomborodna jobban mint máskor,de remélem nemsoká a ficánkolását is érzem :)
2013. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!