Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismamák hogy vagytok...

Szintiatina kérdése:

28 hetes kismamák hogy vagytok? Nagy már a pocak? Kezd nehéz lenni nagyobb pocakkal? Az alvással hogy álltok?

Figyelt kérdés
:))

2013. jan. 3. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig jól voltam,viszont tegnap olyan keményedésem volt,hogy azt hittem szétrobban a méhem. Aludni régóta nem nagyon tudok,már kb a 20 hét óta hatalmas a pocakom,de hát nem is véletlenül:két baba lakja!:) Jelenleg 131 cm az átmérője,március 26-ra vagyunk kiírva,úgyhogy ha el is jutunk a végégig,akkor bazi nagy lesz akkorra!!!:D


Te hogy vagy?


28+3 hetes,ikres kismami

2013. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerencsére jól vagyunk,a szokásos derékfájás, puki-dömping,pisilés 20 percenként,a bőröm mindenre allergiás lett, viszont a hajam és a bőröm megszépült,nem zsírosodik. már sétálni is megterhelő,szinte mindentől kifulladok,lihegek... ma lenyomtam a dokiig meg vissza vagy 6-7 km-t sétálva, úgy éreztem magam,mint egy hegyi túra után. a hasam is fáj,ha kicsit jobban sietek... szóval érzem,érzem... de nagyon jól viselem,szeretem az érzést,hogy ketten vagyunk (nemúgy,mint eggyel fentebb Judit,aki 3-an van XD)

aludni már csak oldalt megy,sok pisiléssel megszakítva :) és igen,a pocak is nehéz,állni sem tudok már sokáig,nehéz tartani. de minden hátrányt feledtet,mikor este lepihenek,apa keze a pocakon és a kiscsaj alákucorodik,ott rugdos! ha kérdezik hogy viselem, sosem jut eszembe a hátrányokat felsorolni,mindig azt mondom kitűnően viselem. aztán mikor tovább megyek jut eszembe,hogy valójában nem is viselem annyira jól,csak az a sok öröm,amit már most ad,mindent feledtet! :)

2013. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes leszek holnapután, nem túl nagy a hasam (87 cm a körfogata), de jó nehéznek érzem már. Nehéz lehajolni, cípőt felvenni. A mai 30 hetes UH-n a kiscsajt már 1500 grammra és 41 cm-re saccolták.
2013. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is jól vagyok aránylag. hányingerem van néha reggelente. aludni oldalt vagy sehogy mert ha már nem tudok úgy sem aludni akkor felkelek és sétálok egyet a szobába (éjjelente is). inkább délelőtt alszom akkor valahogy jobban megy az alvás mint éjjel :D a pocakom 102 cm és kezd nehéz lenni ha sokat állok. a sok ülés sem megy pl a gép előtt. szinte egész nap mocorgunk :) cipőmet nem nagyon megy már felhúzni de még bírom :) ha a férjem itthon van akkor ő segít :)
2013. jan. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!