Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés gondok? HELP Mit...

Székrekedés gondok? HELP Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem kell kakálnom. És ez lelkileg totál megtör.

2szer is volt már ilyen 4 napig nem kakiltam másnap este meg 2 órát ültem a wc-n és azt hittem megszülök.

Nagyon rossz. Régen 2 naponta max. 3 sikerült, most hétfőn volt utoljára székletem.


2013. jan. 4. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Beszélj a védőnővel...

Tamarin lekvárt ehetsz patikában lehet kapni....

vagy egyél szilva lekvért szilva befőttet mindent ami kiscit lazitja a székletet..ne erőlködj terhesen tilos...

És ki is jön az aranyered..:-((

Sok rostosat narancsa sok sok narancs!!Narancslé!Joghurt kefir stb..rengeteg ilyen dolog van!

2013. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Joghurtba keverj lenmagot, nekem az mindig segített. Esetleg Laevolac szirup!


Milyen vasat szedsz? Nekem a Neo-Ferro-Folgammától volt durva székrekedésem, aztán a Maltofer-Fol megoldotta a gondomat.

2013. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Én ilyen esetben 3az1-bent szoktam inni. És minden nap megeszek egy pohár kefírt és sok gyümölcs, zöldség is segít. Nálam a lekváros megoldás sosem segített. Van olyan ismerősöm, akinek csak gyógyszer segített.
2013. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Az első nagyon szépen leírta. Én még kiegészíteném azzal, hogy próbálj olajos magvakat enni (dió, mogyoró) azok is remekül lazítanak. ...és kerüld a banánt az nagyon fog. Ami még bejött (hülyén hangzik, de hatásos) minden reggel próbálj wc-re ülni és úgy csinálni, mintha kellene. Sokszor csak elnyomjuk magunkban az ingert, még ha nem is tudatosan, mert más dolgunk van.
2013. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a gravidától volt székrekedésem az elején. Hiába ettem össze mindent semmi nem segített. Már glicerines kúpot is vettem, mert a sírás kerülgetett sokszor, de szerencsére nem kellett használni, mert rájöttem, hogy a vitamintól van.

Te szedsz esetleg valamit? Vitamint? Vasat?

2013. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ladevitet szedem, a terhesség elejétől, de csak a 8. héttöl segített.


A szilvalekvár nem segít, a laveolactól meg (bocsánat) csak nagyon büdöset pukizok egy fél napon keresztül .:(

2013. jan. 4. 12:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak és kizárólag az aszaltszilva segít. Rengeteg rostosat, joghurtot és ilyesmiket eszem, mégsem működik. Viszont az aszaltszilva fél órán belül meghozza a hatását (az ízét már nagyon utálom).
2013. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia! Nekem is volt ilyen gondom, en mindennap reggelire natur joghurtot is ettem a szendvics melle, ezenkivul sok ceklat meg savanyu kaposzat... de ami sztem megoldotta nalam, az a napi 3 alma volt ! (en is szedem a neo ferro folgammat amugy)..

minden szépet és jót Neked!

3 hetes kislány mamija

2013. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pedig a levolac szirup jó csak többet vegyél be belőle mint ami rá van írva.2 evőkanál.Nyugi semmi bajod nem lesz tőle.Iszol amúgy eleget? 2l mert az is okozhat székrekedést ha nem iszol elegendő folyadékot
2013. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nekem a rostos gyümölcslevek segítenek.Főleg a vilmoskörte lé. Este megiszok 2-3 dl és másnap van eredmény.
2013. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!