Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok Dr Szakács...

Tapasztalatok Dr Szakács Szilviáról? Székesfehérváron

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááát, vegyes, tényleg! Nekem látásból amúgy szimpatikusnak tűnt, de különösebben nem ismerem.
2009. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok jót hallottam róla, de mikor terhes voltam, egyedül ő vizsgált úgy, hogy a szemem majdnem kiugrott...
2009. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
uh ez nem jó hír:-(
2009. aug. 30. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

amit a második ír, az jellemző a női nőgyógyászokra, nem tudom miért, pedig én is azt hittem volna, hogy ők jobban figyelnek.


a doktornőt nem ismerem sajnos...Szfváron a Schandl doki nagyon jó.

2009. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor jobban járok ha mást keresek. 6 hetes kismama vagyok de a jelenlegi nőgyógyászom nem vállal szülést.
2009. aug. 30. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:

5 hetes terhesen voltam nála,mert nagyon dicsérték (hogy jó meg olcsóbb).Hát aranyos volt, de nagyon durva!!!

Úgyhogy visszatértem dr Bognár Idához, igazából tini korom óta hozzá jártam,most 4 hónapos a kisfiam és maximálisan meg voltam vele elégedve:)./A vizsgálatokat szinte nem is éreztem nála!/

2009. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: viszont a Schandl dokiról annyit tudok, hogy a kolléganőmmel majdnem egyszerre voltunk terhesek mindkettőnknek nagyon magas volt a vérnyomásunk.Ida engem folyamatosan küldött vizsgálatokra, a végén be is fektetett a kórházba nehogy baj legyen,a kolléganőmnek még csak gyógyszert sem adott a doktor úr...végül 6 hónaposan vesztette el a babáját.Szóval én sok jót még nem hallottam róla!!!

Aki még nagyon jó: Bata Barnabás, vagy az Orosz főorvos úr.

2009. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Bata Barnabásról hallottam, hogy jó.Unokatesóméknak nem jött össze a baba, de ő tudott rajtuk segíteni, és a szülésnél is nagyon korrekt volt.Ha Shandl dokit választod, akkor kedvességre se számíts! Igaz, hogy jó, de lelkizősöknek nem való (az is lehet, hogy rossz napját fogtam ki).Csak egyszer voltam nála, azóta sem.37 hetes km
2009. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg épp ellentétes véleményem van az előttem szólókhoz képest!

Már többször is (rossz dolog miatt is, és jó is) volt szerencsém (és ez tényleg szerencse) a Szakács drnőhöz!! Épp most 23 hetes terhesen is hozzá járok, ő a fogadott dokim. Csupa jót tudok csak mondani!!! Kedves, barátságos, empatikus, és szakmailag is kifogástalan, határozott, tudja mit csinál, sosem fáj ha vizsgál (még csak nem is kellemetlen), mindig biztonságban éreztem magam a kezei közt, és tudom, h jól választottam vele!!!

2009. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát úgy látom kinek a pap kinek a papné. Kívánok mindenkinek sok egészséget a babásoknak jó babavárást és kiváló orvost.!Köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 15. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!