Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Schwarczinger Zsolt...

Dr. Schwarczinger Zsolt nőgyógyászról mik a tapasztalatok Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fogyelmes,kedves,aranyos,.és nem is túl drága.Nekem nem ő volt fogadott orvosom,de nagyon aranyos volt!És még jófej is!!!Én nagyon ajánlom!!!!
2009. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sajnos az én véleményem teljesen ellenkező!én meg a hozzá járok,viszont van mikor hozzá megyek mert szabin van az orvos akihez járok,és valami brutális!Keresztrejtvényt fejt,miközbe én beszélek neki!!!Ha nem látom esküszöm el se hiszem!kértem írja alá és pecsételje le abeutalót amit a védőnőtől kaptam a 26 hetes terheléses vércukor vizsgálatra,nem írta alá,inkább az aszisztenssel iratott másikat,és úgy megnézte a két beutalót hogy a vérvétel napján derült ki hogy nem ugyanazokat a vizsgálatokat írták rá,és mehettem mégegyszer vérvételre.Állítólag maszekba sokkal figyelmesebb:-(csak ez kicsit így nagyon nem jó szerintem.és néha nagyon unott képpel képes ott űlni,pedig emgem sose vizsgált csak táppénzes papírt adott,meg esetleg beutalót!de mostmár kíváncsi vagyok ki mit ír még,milyen tapasztalatot.aztán lehet én fogtam csak ki az ilyen napjait?!
2009. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam nála,amikor 36 hetes voltam.Közölte,hogy nem ad már táppénzes papírt,menjek Tgyásra.Megköszöntem a segítségét,másnap visszamentem egy másik dokihoz.
2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én 37 hetes kismama vagyok.Az első vizsgálat óta hozzá járok,a nővédelmibe akkor ha kötelező a vizsgálat amúgy a magánrendelésére szoktam menni .Nagyon kedves és figyelmes orvos ,nekem csak pozitiv a tapasztalatom róla.

Az előző hozzászolónak csak annyit,hogy mindenkinek vannak rossz napjai ,neki is lehet.A Betegeivel maximálisan foglalkozik és nem egy pénzéhes orvos.

2010. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és senkit nem akarok megsérteni de meg van a véleményem az összes orvosról. Februárban halva emelték ki a kisfiamat mert nem vették észre hogy levált a méhlepény pedig megfigyelésen voltam benn a kórházban . 16.percben élesztették újra de szinte mindent meg kell tanítani neki még az evést is. NEm tudni még mi lesz a kincsemmel de a Schwarzinger sehol sem volt , akinek köszönhetem az életem az a Bozsa Anikó mert ha ő nem jön oda hozzám a szülőszobán akkor már nem élnék. A császármetszést az Orosz csinálta és úgy érzem ő meg tett mindent csak már későn . HA ELŐBB KIVESZIK A BABÁMAT AKKOR MOST EGÉSZSÉGES KISLURKÓ LENNE. DE BIZOM A GYÓGYULÁSÁBAN.
2010. máj. 21. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez az orvos tehet arról, hogy kisfiam aki kedden, május 18-án született még jelenleg intenzív osztályon van és ott kezelgetik súlyos tüdőgyulladással!

A történetemet is leírom, hogy érthető legyen. Vasárnap este 21:30-kor valami elkezdett folyni belőlem, felhívtam az orvosomat, aki mondta, hogy menjek be a szülészetre, és vizsgáltassam meg magam, majd érkezik ő is. Mikor beértem Épp Dr Schwarczinfer Zsolt volt az ügyeletes, ő megvizsgált, megnézte a szívhangot majd mivel teltház volt, ugyis a sok front miatt, hazaküldött egy zárójelentéssel, melyben csak annyi állt, hogy nem folyik a magzatvíz, de az magzatvíz tiszta...De semmilyen magzatvíz mintás sem nézett Semmit! Mivel máj 18-ra voltak kiírva, így ő is csak ráírta a papíromra, hogy máj 18-án kontrol. És szolt, hogy tájékoztatta erről a dokimat is, amin csodálkoztam, mert csak fél percre ment ki a vizsgálóból, de nem foglalkoztam vele, mert bíztam benne, hogy mégiscsak orvos, és érti a szakmáját. Én nem gondoltam, hogy baj lehet, mert nem folyt folyamatosan csak pár szivárgás, és semmi fájásom sem volt. Eltelt a hétfői nap egész nap mensi szerű görcseim voltak, de ezek még elviselhető fajtából, majd este "' órakor már 20 perces fájásaim voltak, akik folyamatosan csökkentek. Éjfél környékén 5-8 percesek lehettek, mikor szóltam a férjemnek, hogy nem bírom tovább, készülődjünk össze, és menjünk be a szülészetre, mert ez már nem olyan jósló fájások. Egy óra körül már Fehérvár határában voltunk tőlünk 50 km-re van) ott már 1 perces fájáok voltak. Bekerültem a kórházba, millióan voltak, alig kaptam szülőszobát! Végül nagy nehezen 4 órára lett egy, de már nagyon szenvedtem a fájásoktól. Férjemet is ekkor engedték csak be, egy gyors zuhany, majd kopogott a fogadott dokim, hogy megvizsgálna, mennyire előrehaladott az állapotom. Mikor kész volt, említette, hogy keljek fel, ha gondolom, és sétáljak még, vagy tusolja, mert az még jobban rásegít a szülésre. Lemásztam az ágyról, de azonnal szóltam is a dokimnak, hogy a kicsi feje már a lábam között van! Visszamásztam az ágyra, majd nyomtam 3-at és kint volt kisfiam, aki 4530g-al és 60 cm-mel született május 18-a reggelén. Mellkasomra rakták, megpuszilgathattam, majd mikor elvitték felöltözni. Egy rövid időre még megkaptam szülés után majd kitoltak osztályra. 9 óra körül hozták őt vissza, addig pihentem egy órácskát. Igyekeztem ellátni, megetetni, de nem sikerült, mert nem vette el a cicimet, csak sírt, és furán vette a levegőt. Hiába vettem fel, fektettem a mellkasomra, álltam fel vele, beszélgettem hozzá, sehogy sem bírtam megvigasztalni, és mivel van már egy fia, így némi tapasztalattal a háttérben szóltam egy csecsemős nővérnek, hogy segítsen, mert szerintem valami nincs rendben a kicsivel. Úgy látom valamije fáj, mert nem lehet megvigasztalni...Ekkor elvitték, majd kisvártatva jött egy orvos aki közölte, hogy nincs rendben a kicsim, még berakják fent inkubátorba, majd cukros vizet adnak neki, hátha csak a vércukrával van gond...30 perc elteltével egy csecsemős nővér szólt, hogy lekerült a kicsim az intenzív osztályra, mert súlyos tüdőgyulladással született. Lélegeztető gépre került, inkubátor alatt van, és mindenhol csövek lógnak ki belőle. Abból a nagy babából, akinek elvileg semmi baja nem lehetne...

Kérdeztem a doktort, hogy ezt mitől kaphatta, az mondta, hogy fertőzéstől, mert ha nyitva van a méhszájam, és megreped a burok akkor bármi csúnyaságot kaphat a baba a pocimban...Elvileg hétfőn kellett volna kapnom egy bökit, hogy elkerülhessük a fertőzés veszélyét, de mivel az orvos hazaküldött és nem hívott vissza másnapra súlyos állapotba került a kisfiam! HÁLA NEKI!!:(:(:(

Ma megyünk látogatni ismét, remélem tudnak biztatót mondani az orvosok, mert eddig míg kérdeztünk mikor lehet jobban 1-2 hetet mondtak...Nem kívánom senkinek sem ezt a megrázkódtatást, és csak azt tudom üzenni, hogy bárkihez, csak ehhez az orvoshoz ne kerüljön, mert még ő is ottmaradhat az asztalon, mert ez a doki szarik bele mindenbe!

2010. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kórház gyönyörű,a szülőszobák tiszták,kényelmesek.De az orvosok fejében rendet kéne tenni.2009.márciusában szültem.A szülés után jeleztem,hogy valami nem ok,mivel 3.gyerekem.Mégis hazaküldtek!11 nap múlva a GYEREKEM NÉLKÜL 5 napot tartózkodtam benn.Súlyos vérmérgezéssel!

Nekem szerencsém volt,mert a babának nem lett baja!

Kívánom,hogy 1 év múlva nektek is csak 1 rossz emlék legyen!

2010. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tegnap 08:44


remélem hamar meggyógyul!majd ird meg,mi van vele,akár privibe is!

jobbulást neki!

2010. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kívánom a picurnak a gyógyulást és a szülőknek nagy kitartást. Tudom milyen az amikor a gyermek intenziven van. Mi a PIC-en voltunk 2 hónapot 1-t pedig fenn Pesten.
2010. máj. 24. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Üdv mindenkinek! az én babám került be intenzívre, de szerencsére, tegnap már hazahozhattuk. 15 nap után végre együtt a családunk! Szerencsére kicsim jobban van, lekerült a lélegeztető gépről 3 nap után, és bejárhattam hozzá szoptatni. Mivel nem fehérváriak vagyunk, (50km-re lakunk tőle), így a férjem minden reggel bevitt kocsival a kórházba, hogy a reggeli szopinál már ott lehessek, de a legutolsón már nem tudtam maradni, mert az nagyon későn volt, és a nagyobbik fiúnkkal is törődnöm kellett, aki júliusban lesz 2éves. Így este 19 órára jött értem Fehérvárra, és vitt haza...Nagyon kimerítő volt ez az időszak, mind lelkileg, mind testileg. DE ma már együtt vagyunk a kicsivel, és bízom benne, hogy ez csak egy rossz emlék marad már csak.
2010. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!