Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok szerint jól...

Tapasztalatok szerint jól döntöttem hogy nem fogadtam orvost? Székesfehérváron szülök januárban.

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is Fehérváron szülök. Nagyon jókat hallottam az orvosokról, olyan esetekben is, mikor ügyeletben születik a baba. Állítólag a szülésznők, nővérek is nagyon kedvesek. Szivem szerint én sem fogadtam volna, de nekem sajnos Streptococcust tenyésztettek ki a kenetből és jobbnak láttam fogadni egy orvost, hogy biztosan kellőképp odafigyeljenek ránk. Szerintem, ha problémamentes a terhességed, akkor nem döntöttél rosszul.

Könnyű szülést kívánok Neked!

34 hetes

2008. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én pécsett szültem, nem volt fogadott dokim. teljesen meg voltam elégedve a "kiszolgálással". velem volt 2 doki, 2 szülésznő is. én egyáltalán nem bántam meg. legalább megmaradt több 10 ezer ft-om, ami a a mai világban nem mindegy...

az is igaz, hogy végig problémamentes volt a terhességem, a szülés is könnyen ment, hamar meglett a baba.

2008. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!