Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen ételeket/italokat...

Ti milyen ételeket/italokat kívántok? Hányadik hétben jártok? Milyen nemű a pici, ha túdjátok már?

Figyelt kérdés
Én 11 hetes vagyok, jövőhéten megyek a 12 hetes uh-ra. 1-2 hete a gyümölcsös műzlit kívánom:)

2013. jan. 4. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én állandóan a terhesség eleje óta a csokit és a süteményeket kívánom,italból a kólát és az ízesített ásványvizet.Ételből nem is tudom..mindent sorba..van,amikor majd megveszek egy kis cézár saláta után,de volt már,hogy megkívántam a spagettit,a lángost,leveseket.

22+3 hetes vagyok,és kisfiúnk lesz :)

Boldog babavárást :)

2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

32. Hétbe vagyok . De még sokszor most is kivános vagyok . Fagyit bármikor , meg a pizzát , sajtburgert . Italból a 100% gyümi levek .

Kisfiúnk lesz : Márton

Boldog baba várást

2013. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en 12 hetes vagyok, es en eddig egy kilot sem szedtem fel, sot vekonyabb vagyok, mint mikor teherbe estem sajnos. Nagyon sokat hanytam (az elmult egy hetben halistennek mar sokkal kevesebbet) ezert en semmilyen etelt nem kivanok. Nagyon ritkan vagyok ehes, es akkor is csak valami egyszeru, nem fuszeres es foleg nem zsiros etel johet (elotte CSAK fuszeres es zsiros kajakat ettem :D)

Italokrol erdekes tapasztalatom van. Regen soha nem ittam vizet, utaltam az izet, mindig kola vagy szorp. Miota terhes vagyok rengeteg vizet es gyumolcslevet iszok, de fokent csak sima csapvizet :D erdekes...

Jo babavarast neked!!!

2013. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hét hetes és két napos vagyok, ételből minden jöhet, ami fűszeres, sós vagy savanykás (chips, ruszli, hagyma, mekis koszt, stb.), innivalóból pedig sima, mezei ásványvíz és gyümölcstea. A nemét még ugye nem tudjuk, de mindenki szerint kislány lesz, én fiúra tippelek. De bárhogy lesz, imádni fogjuk.
2013. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szintiatina ***** válasza:
én 29 hetes vagyok és csak az édeset kívánom. az elején a sósat kívántam de kb úgy az 5. hónaptól csak az édeset :) meg esetleg a narancslét. kajában mindent megeszek ami épp van itthon :D Kislányunk lesz :)
2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hetes vagyok én sós ételeket , chipset kívánom és a kovászos ubit magába , fűszeres ételektől rosszul vagyok már ha megérzem az illatát menekülök .
2013. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most léptem a 31. hétbe, inkább a sós-fűszeres ételeket kívánom (de már nem nagyon tudok sokat enni, mert nyomja a babám a gyomromat). A terhesség első heteiben szó szerint undorodtam minden édességtől (a 15 hétig nem is híztam semmit), de mostmár előfordul hogy megkívánom.

Kislányom lesz.

2013. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!