Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet szedni megfázásra a...

Mit lehet szedni megfázásra a terhesség első trimeszterében?

Figyelt kérdés
Oscillococcinumot olvastam legtöbb helyen!Még nem alakult ki teljesen a nátha csak érzem h valami készülőben van!4 hetes 3 napos vagyok!

2013. jan. 5. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok forró tea, sok fokhagyma, reggel délben este 2 gerezd, sok méz!
2013. jan. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Húh, csak úgy simán??nem igazán tudnám szerintem megenni!mármint a fokhagymát!
2013. jan. 5. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

A vöröshagyma is nagyon jó.

A lakásban pedig ne legyen 20-21 foknál melegebb! Ha melegebb van, és kimégy a levegőre, akkor hamarabb megfázol.

2013. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem vagyok nagy hagymaevő, de megpróbálom :D Erről az oscillococcinumról nem hallott senki??Ez homeós dolog, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi h első trimeszterbe lehet e használni!Elvileg a betegtájékoztatón az van h terhesség és szoptatás alatt is alkalmazható!De azért félek :)
2013. jan. 5. 08:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
lehetőleg ne szedj semmi készítményt. mind vacak! a méz,a forró tea,a kamillás inhalálás, és a fenti szerek a legjobbak. ezeket semmi orvosi készítmény nem tudja helyettesíteni!
2013. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sós víz. Kb. egy pohár vízben egy csapott kiskanál sót oldj fel. Lehet orrba csöpögtetni (nagyon rossz, de tényleg fertőtlenít) és gargalizálni vele. Csak ne nyeld le, ha nem akarod viszontlátni a reggelid.

(Kb. ugyanezt árulják jó drágán tengervizes orrspray-ként.)

2013. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A C vitamin mindent legyőz! Én is szedem most, hogy ne legyek beteg itt az influenza dömpingben.. 1000mg minden nap! Nekem bevált! Amikor ősszel elkaptam a náthás-lázas vírust, akkor is ez segített!
2013. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
C vitaminnal azért óvatosan!
2013. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is pár hetesen kezdtem el érezni a megfázást, vagy náthát, pontosan nem tudom mi volt. Akkor lehettem olyan 5 hetes. 10 hetes koromra lett belőle "igazi" betegség, pont karácsonyra. Lázam nem igazán volt, csak köhögtem, bedugult az orrom, fejem fájt, sokat fújtam az orrom, stb. Az én orvosom azt javasolta, hogy ne szedjek semmit. Sok teát ittam, igaz én méz nélkül, de friss citromot facsartam bele, sokat voltam ágyban, ha nem is feküdtem, de pihentem. Vitaminokat is szedtem és próbáltam odafigyelni az egészségemre. Szerintem ez a legfontosabb. Persze én is féltem, hogy mi lesz ha lázas leszek, de szerintem ameddig az nincs (vagy komolyabb panaszod), inkább ne szedj be semmit, mert ebben az időben minden hatással van a picire! Jobbulást!
2013. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!