Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vagyok elkésve? Jövőhéten...

Nem vagyok elkésve? Jövőhéten szerdára kaptam csak időpontot az orvoshoz, és ekkor leszek 13+6 hetes. Nem leszek elkésve a Down-kór szűréssel? Az orvosom szerint nem. Dániában élek, és itt másképp mennek a dolgok. Jobb mint Magyarba.

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
mi jobb, ha még a dawn szűrés időpontját illetően sem vagy megelégedve? ha jól olvasom, akkor félsz hogy nem jó időben végzik el a szűrést?!
2009. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha jobb,akkor miért itt aggódsz? :S
2009. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
És nem Magyarba-brrrr...-hanem Magyarországon.Látom,már csak kicsit beszél magyar.
2009. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a sok rossz indulatút?! A hormonok... :) Ne foglalkozz vele ez a nagybetűs MAGYARORSZÁG. És ha alig élt Magyarországon.. és mégis ilyen jól beszéli a nyelvünket?! Ahelyett hogy a kérdésére válaszolnátok... Itthon 14 hétig javasolják a kombinált tesztet ami a nem kötelező down szűrés. én csak azon voltam a 14.hét előtt, legközelebb 16. héten megyek afp és egyéb vizsgálatokra... tehát nekem sem volt, csak mentem a nem kötelezőre. egyébként szerintem nem késő, úgyis egészséges lesz!!! boldog babavárást, ha van Dániában hasonló oldal ott szerintem jobban jársz, itt magyarba:) sok az unatkozó főállású rosszindulatú, mellékállásban kismama.
2009. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha a kedves kérdező lehagyta volna az utolsó mondatot-aminek a kérdés szempontjából amúgy sincs jelentősége-akkor mindenki kedvesen és segítőkészen válaszolt volna.De így...ha te szereted,h valaki beléd törli a lábát,aztán megkér,h nyalogasd le a cipője tetejét is,akkor neked nagyon szelíd természeted van.Én nem szeretem.
2009. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha a kombinalt tesztre gondolsz, ami egy uh vizsgalatbol all, ahol a tarkoredot merik le pontosan, valamint egy aznap levett vertesztbol, akkor azzal sem vagy elkesve, csak a hatarido legvegen lesz. Ugyanis azt a betoltott 14 het elott kell elvegezni, maximum 13hetesen es 6 naposan.

De van meg egyeb vizsgalat is, peldaul down-kor szures az un. Quartett-teszt, amit meg kifejezetten csak a betoltott 14 hetes kor utan lehet elvegezni es egy vervetelbol all.

2009. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért nem a kérdésre válaszoltok? Nem kritikát kértem, csak egy választ.
2009. aug. 27. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha megkérdeznéd a dán kismamákat, vagy a dán orvosokat...

De volt aki a kérdésre válaszolt, azt olvasd el még egyszer, ahelyett hogy te vagy megsértődve.

Mi itt magyarba ilyen érzékenyek vagyunk:)

2009. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) Azt látom, hogy van itt olyan válaszadó, aki a nőgyógyászati dolgokhoz nem ért, és van a ki a helyesíráshoz. (a "Magyarba" szó nyelvtanilag teljesen helyes. ) A "Jobb mint Magyarba" mondat természetesen az itteni orvosi ellátásra vonatkozik (azt hiszem ezen senki nem fog vitatkozni) és bocsánat, ha nem volt egyértelmű. A gondom itt igazából az, hogy mivel itt teljesen másképp mennek az orvosi dolgok, így aggódom azért, hogy elmulasztom a lehetőségeket a vizsgálatokra. Kellemes napot minden érzékeny magyarnak :)
2009. aug. 27. 12:27
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha már így belemerültünk a nyelvtanBA...a "Magyarba" ebben a szövegkörnyezetben tökéletesen helytelen,-gondolom te az a típus vagy aki jár Görögbe meg Olaszba-,mert ha valami valahol van-mint ebben a mondatban az egészségügy itthon-az -ban,-ben.Ha tartasz valahova,az a -ba,-be.(Mint az Olaszba,Görögbe,amik más okból nevetségesek.)

Ennek a helynek pedig van neve,egészen pontosan Magyarország.Tehát helyesen:Jobb mint Magyarországon.

Lehet lepontozni,nem érdekel.Utálom az ilyen rongyrázó,lenéző embereket.OTT minden jobb,de azért kérdezősködni csak itt mer,mert hátha mégsem minden annyira megbízható OTT.

2009. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!