Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 85F-es mellre is lehet találni...

85F-es mellre is lehet találni szoptatós melltartót normál áron ami tart is?

Figyelt kérdés
85F-es mérettel rendelkezem alapból, most töltöm be a 35. hetet, szerencsére eddig nem nőtt nagyobbra a mellem. Mekkora szoptatós melltartót vegyek és hol lehet találni normál áron olyat, aminek tartása is van. Eddig próbáltam a C&A-ban, Triumphban, de egyik sem tartott igazán. Tudtok segíteni?
2009. aug. 27. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 95F a méretem, én egy bababoltban találtam jó áron megfelelő méretet. Igaz, ott is csak kisebbek voltak, de az eladó készséges volt, és egy hét múlva már hozta is a megfelelőt. (2990.-Ft volt, Tatabányán) Esetleg te is bababoltokban próbálkozhatnál, hátha vannak még máshol is segítőkész eladók.
2009. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem a kérdésre válaszolok...


Nekem 85 E a méretem, de sehol nem találok normális, csinos melltartót. Van, ahol felajánlották a rendelést, de az lutri, vagy jó, vagy nem. Az áráról nemis beszélek, mert 8 ezernél kezdődött:( Én annyit nem adok érte.

Marad a nagymamás melltartó, amit szégyellek, de erre futja.


Szopis melltartót tavaly vettem, de nemis hordtam, mert nem tudtam szoptatni. És hát tartani az sem tartott.


Most is babát várok, és ha esetleg lesz tejem, akkor csak letűröm a ciciről a melltartót és kész. Szerintem felesleges is a szopis melltartó...

2009. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 80E kell, a Vörösmarty téri H&M-ben vettem szoptatós bio-pamut,kosaras melltartót,4000-ért.Amúgy 3500-4000körül vannak,csinik, van választék,5sor kapocslehetőség van rajta.
2009. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!