Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti milyen szülinapi...

Kismamák! Ti milyen szülinapi ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én idén minden ünnepre(sz.nap,névnap,húsvét) a gyerkőcnek kaptam valamit,de kifejezetten az is volt a kérésem h olyat vegyenek nekem amit tudok majd a kisfiamnak hasznosítani.
2009. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Akkor a születendő babának vegyünk valami apróságot - akinek majd amúgy is viszünk, ha már megszületett - ne pedig az anyukának? Azért kérdeztem, mert nem szeretném, ha azt érezné, hogy mostmár csak a baba a fontos, s arra, hogy neki is szüksége valamire már nem is gondol senki.

Tudom, hogy most a baba a legfontosabb, csak nem tudom, hogy mit éreztek, mikor a Ti szülinapotok van, de már most sem Ti kaptok ajándékot, hanem a baba.

2009. aug. 27. 12:58
 3/17 anonim ***** válasza:

én azért a babócának kértem,mert annyival kevesebbet kell megvennem,mert felújítás volt nálunk,és sok pénz ugyebár,és sajna mi nem állunk olyan hü de jól anyagilag és hát mivel első baba igy sok a kiadás a kelengyére.meg az az igazság,hogy az ember mikor várandós lesz akkor minden a háttérbe kerül ,mert első helyre kerül a baba,és ilyenkor nem magunkra hanem a gyerekre gondolunk.legalább is ez az én meglátásom.

egyébbként ugyan azt adhattok egy kismamának,mint egy nem kismamának,csak persze ne legyen ital,meg káros dolgok.

első válaszoló

2009. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem kérdezd meg mire van szüksége, szükségük. Neki is lehet venni, pl mellszívót, ha tudja milyet akar, vagy hasonló dolgokat. De ha azt mondja hogy minden van, akkor vegyetek pl egy albumot van babaalbum is, fényképkeretet, amit fel tud használni akár a baba fényképeinek is. Vagy a szoptatásról, gyereknevelésről valami könyvet. Így kapcsolódik a babához, de mégis neki viszitek.

Én azt kértem amit a babának tudok használni, és nem éreztem úgy hogy nem vagyok fontos.

Szép napot kívánok!

34 hetes pocakos

2009. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor terhes voltam kaptam egy képkeretet amibe három kép fér. akiktől kaptam már belerakták a férjem és az én képemet már csak a fiam hiányzott belőle. de mikor megszületett és lett róla kép bekerült közénk.

Nekem nagyon tetszett!

2009. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
még nagyon jó ajándék a szoptatós párna is! na megy egy nagyon szép fotóalbum!
2009. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Lányok!

:):):) Ez a három-képes képkeret nagyon jó ötlet!!!!!!!!!!! :):):) Puszi érte!

Szép napot Nektek, s jó babázást, babavárást!

2009. aug. 27. 13:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem!
2009. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Hát, én nagyon válogatós vagyok. Anyósomék már kb. tudják, minek örülök, gyűjtöm a régiségeket, azoknak mindig örülök, parfümöt is jól beválasztott már anyósom. Nem zavar, ha a babának vesznek valami apróságot, de igaz, ami igaz, inkább kérdezzék meg előre, mit akarnak venni. Mert pl. ha szólok, hogy botmixert szeretnék karácsonyra, tuti egy olcsót vesznek, ami 2 hónap után kifúj. Ilyesmihez senkinek sincs tehetsége. Meg az is igaz, hogy a párommal nagyon fifikások vagyunk, nem érdekel, ha megszólnak a keresztelőn, de én mindenkinek szólni fogok, hogy pénzt hozzanak, mert akár gyerekülést vesznek, akár mást, tuti nem olyan lesz, mint amilyet mi gondoltunk ki magunknak.


Azt hiszem, ilyen esetben nem fontos a meglepetés. Ne szégyelj odaállni a kismamához, és megkérdezni, hogy minek örülne. Ha azt mondja, mindegy, akkor szerintem az a legjobb megoldás, ha bevallod, hogy mire gondoltál, és az jó lenne-e neki. Visszatérek a botmixeres példámhoz. Az embernek általában van konkrét elképzelése a dolgokról. Lehet, hogy ő egy Boschnak és nem egy Vortexnek örülne. Remélem, érthető voltam :)

2009. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


Szerintem egy bébiőrzővel vagy egy babamérleggel nem lehet nagyot tévedni! A mamának veszed, nem a babának, mégis a baba javára fogja használni.

2009. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!