Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok elvetélni. Mit...

Nem akarok elvetélni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Olvasom sok helyen, hogy a fertőzések megindítják a szüléseket. Én 22 hetes vagyok, és mindent szeretnék megtenni, amit csak lehet. Hogyan kerülhetem el a fertőzéseket?
2013. jan. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni WC rendszeres tisztítása. Közös WC-re nem ülsz, nem nyúlsz semmihez, ha muszáj, utána fertőtlenítő kendővel kéztörlés. Uszodába nem mész, ha lehet, inkább tusolj. Minden nap tiszta fehérnemű, ha kell tisztasági betét cseréld naponta szükség szerint. Kb. ennyi, de ezek azt hiszem olyan alapvető dolgok, hogy az ember még nem kismamaként is betartja.
2013. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd magad tisztán! Illetve, ha a doki fertőzést talál (mert ez maximális higiénia mellett is előfordulhat terhesség alatt), tartsd be az utasításait! Ne aggódj, a kezelt fertőzések nem szoktak gondot okozni! Nekem mind az öt terhességemnél volt strepto B fertőzésem + gombám, de mivel mindig kezelve voltak, egyik gyerek sem született idő előtt!

9 hetes km

2013. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fürdök, hanem tusolok. És nyilvános wc-t sem használok. Szóval ezek megvannak. Köszi a válaszokat.
2013. jan. 6. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Még talán annyit hozzátennék, hogy ha teheted nagy-WC után mosakodj meg, pisi után is elölről hátrafelé töröld ki. Így nem viszel bacikat a végbéltől a hüvely felé.

Szex előtt fürödjetek (párod is Te is).


Egyébként gombám nekem is volt a terhességem alatt, kezelve volt, nem lett koraszülött a fiam.

2013. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!