Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyelv-vizsgázni a harmadik...

Nyelv-vizsgázni a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
Ismerősöm terhessége 38. hetében készül egy középfokú angol nyelvvizsgát tenni, igaz, a stresszre és állapotára hivatkozva csak írásbelire jelentkezett. Szerintetek ez normális dolog? Nem fog megszülni a helyszínen??? Ti bevállalnátok?

2013. jan. 6. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Én simán bevállalnám.Nagyon normális dolog,de nagy az esélye helyszinen valo megszülésének
2013. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg is indul a szülése, akkor sincs semmi. Mentőt hív és megy a kórházba. Férje meg viszi utána a bőröndöt. Azért olyan gyorsan nem zajlik le a szülés, hogy ott szüljön meg. Inkább szülés előtt, mint utána pici babával!
2013. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Még mindig könnyebb, mint kisbaba mellett.
2013. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én OKJ-s tanfolyamot végeztem, amikor beiratkoztam még nem tudtam hogy terhes vagyok és a vizsga egészen a terhességem végére esett. Nem hagytam abba, de úgy alakult hogy levizsgáztam, és másnap indult meg a szülés. Nem sokon múlt :) A vizsgám 5-ös lett, és nem bántam meg, mert most gyerek mellett már tuti nem tudnék vele foglalkozni egy ideig.
2013. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!