Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik trimeszterben...

A harmadik trimeszterben lehet gugolás, és kitörés tornagyakorlatot végezni? Ti mit tornáztok otthon? Tényleg igaz az, ha nem tornázunk a terhesség alatt akkor nem lesz erőnk szülni? (ezt mondták nekem)

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ, arra, hogy lehet-e kitöréseket csinálni. Azt tudom, hogy akkora hassal már elég mutatvány egy cipő felhúzás is.

Vannak kismama tornák, járj arra vagy van kismama dvd. Vagy sétálj nagyokat.

Nem tornáztam, de Nekem nagyon "könnyen" és gyorsan ment a szülés. A vajúdásom volt nagyon rövid. Szerintem ha valaki sokáig vajúdik az veszi ki az erőt. Edzettségi állapotától függetlenül.

2012. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mar a 2. trimeszterben sem lehet kitoreseket és melyguggolasokat csinálni. Rubinz rekara tornától, a légy bombajo kismamara, és mar abban felhívja a figyelmünket, hogy ezeket csakis kizárólag az első trimeszterben szabad.

Ajánlani tudom ezt a dvdt:)) trimeszterekre van bontva, én a 12. héttől minden nap tornazom:) nagyon jól esik!!! Van benne popsi, comb, vall, belső comb, hat:) minden trimeszter 20 perces, én mar csak a másodikat és a harmadikat csinalhatom, ez ugye 40 perc naponta :) ha te mar a 3-ban vagy, akkor mar csak az utolsó 20 percet csinálhatod!

2012. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, 15 hetes kismami :) előző voltam:)

*rubint rekara tornazom

2012. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és az a 20 perc elég a harmadik trimeszterben, hogy fittek legyünk?
2012. júl. 7. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy fitt maradj szerintem 20-30 perc séta is elég. Rubint Réka dvd-t én is kipróbáltam a 25-ik hétig.
2012. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!