Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes balaton-parti kismama...

21 hetes balaton-parti kismama vagyok. Nagyon szeretem a vizet. Nem lesz gond ha fürdeni fogok? A tampont kellene használnom a fürdéshez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy zudom, hogy ha zárt a méhszáj, akkor élő vízbe be lehet menni.

A Balcsira mi is többször szoktunk menni, ezért kérdeztem meg.

Jó szórakozást, és boldog babavárást!

2008. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp!! Tampont ne, ez baromi nagy tévhit! Abban csak még inkább megülnek a kórokozók, tehát többet árt, mint használ.

Ha a méhszájad zárt, nyugodtan fürödhetsz, semmi bajod se lesz tőle. A felvilágosultabb orvosok külön javasolják is az úszást, mert mind az anyának, mind a babának nagyon jót tesz.

A Balaton ráadásul jelenleg az egyik legtisztább hazai természetes vizünk a legutóbbi ANTSZ felmérés szerint is. Még egészen pici babával sem ellenjavallt benne fürdeni.

Érezd jól magad, további boldog babavárást!

2008. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan megkérdeztem a dokim, hogy fürödhetek-e a Balatonban és azt mondta óvatosan, de fürödhetek. Azért kell óvatosan, mert a hirtelen hideg víz méhösszehúzódást okozhat. Ha zárt a méhszáj másra nem kell vigyáznod.
2008. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nagyobb tóban, folyóban, tengerben, óceánban lehet fürdeni, kivétel a zsúfolt, klóros strandokat. Nekem ezt mondta az orvosom. Én már szültem 4 hónapos a babám fürödtem a Balcsiban, tengerben és semmi baj nem történt. A tampont viszont felejtsd el!
2008. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Igy már nyugodt szivvel megyek le ma a strandra, és a tampont elfelejtem!
2008. jún. 1. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!