Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hét múlva aktuális lesz a...

Pár hét múlva aktuális lesz a cukorterheléses vizsgálat nekem is és sajna a cukros lötty lesz műsoron. Van valami, amivel könnyebbé lehet tenni, hogy éhgyomorra ilyen szutykot le kell nyelni?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta, vigyek citromlét és tegyem bele, akkor könnyebb meginni. Egyáltalán van valami, amivel könnyebbé lehet tenni, hogy éhgyomorra ilyen szutykot le kell nyelni? :P
2008. máj. 31. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan vészesen rossz az! Én vittem citromot, belenyomtam és olyan volt, mintha limonádét ittam volna.
2008. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én friss citromot facsartam bele és mivel nekem itthon kellett meginni és utána bemenni, tudtam bele jégkockát is tenni. Nagyon finom volt... Szerintem nagyobb a félelem tőle, mint amilyen valójában!
2008. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam még citrom sem volt, de egész jó volt a lötty.

És nem kellett egyszerre felhajtani, hanem pár perc alatt. Az enyém meggy ízű volt, és bár sosem iszom üdítőket, egész jónak találtam. Ráadásul a babómnak is ízlett, legalábbis táncra perdült tőle (valószínűleg a "cukorbombától").

2008. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uhh, egyetértek a kérdezővel. Nekem már a gondolattól is felfordul a gyomrom... Én kétszer voltam ilyen vizsgálaton, azt mondtam, bármit csináljanak, akár infúzióban adják be a cukrot, de én undorodom attól a cukros borzalomtól. Persze nem engedték, hogy válasszak. :-( Azt tudom mondani, amit a többiek, hogy citromot tegyél bele, az elviselhetőbbé teszi. De hogy jó lenne...???
2008. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a múlt héten voltam ilyen vérvételen, először. A rendelőben ahol levették a vért tettek a cukros vizhez citromlét. Egész iható volt. Én inkább akkor ijedtem meg amikor előadták, hogy mit kell csinálni akkor ha esetleg kihányom vagy szédelegni kezdek. De semmi ilyen probléma nem történt.
2008. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szivesen megittam volna de sajna 3 héttel azelőtt kiderült, hogy nagyon magas a cukor szintem, azóta inzulinnal élek! Erre gondolj és máris könnyebb! 31 hetes kismama
2008. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én az István kórházba járok ott választani lehetett hogy megiszod a citromos -cukros löttyöt vagy megeszel egy zsemlét és iszol hozzá tejet.Szerintem az utóbbi sokkal jobb. üdv.
2008. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Ne izgulj, nem annyira vészes. Nekem kifejezetten jól esett. Valóban citrommal olyan mintha limonádét innál.De azért javaslom, hogy egyhuzamra próbáld meginni! Úgyis csak este 8 óráig ehetsz aznap, reggelre éhes leszel!

34 hetes kismama

2008. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!