Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Walmark Magnézium B6-ot...

Ildi0620 kérdése:

Walmark Magnézium B6-ot tudtam venni a gyógyszertárba, lehet szedni terhesség alatt? Mindegy milyen magnéziumot szedek ugye?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 12:25
 1/8 kabymaci ***** válasza:
Szia én is azt szedek nekem eddig bevált.
2013. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor bármilyen féle magnéziumot szedhetek,nem ártok vele a babának?
2013. jan. 7. 12:33
 3/8 kabymaci ***** válasza:
Szerintem igen.De mindegyikben más mennyiségben található meg a magnézium így van amiből pl. 3 kell naponta bevenni valamiből meg csak 1-et.
2013. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)! Akkor elkezdem szedni.
2013. jan. 7. 12:58
 5/8 tkata81 ***** válasza:

Mire szeded? csak sima magnéziumpótlás? mert akkor mindegy nagyjából.

ha nincs gond ami miatt szedni kell, és még a terhesség elején vagy szinte jó bármelyik.

én a 25. hét óta magnerotot szedek a magne B6 helyett, mert görcsölök és ebben sokkal több magnézium van.

2013. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most 34 hetes vagyok,elkezdtem görcsölni,de nem vészesen,eddig magne B6-ot szedtem,csak most ilyet adtak,nem tudom mennyire megbizható ez a fajta magnézium. Lehet terhesen is szedni biztos,végülis vitamin :).
2013. jan. 7. 17:09
 7/8 tkata81 ***** válasza:

szerintem jó lesz ez is :)

de ha esetleg huzamos ideig görcsölsz a megnézium mellett, próbáld meg a magnerotot. persze beszéld meg a dokiddal.

Kb egyidősek vagyunk :)

Jó babvárást!

2013. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Neked is jó babavárást! :)
2013. jan. 17. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!