Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babámat várom és kezdek...

2. babámat várom és kezdek depressziós lenni, mit lehetne szedni vagy tenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 13:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szedj magnéziumot, mozdulj ki otthonról, szervezz programokat, a naggyal menjetek játszótérre, sétálni, süss főzz, olvass, varrj, köss...

Foglald le magad, hogy ne fordúlj be.

2013. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Err én is kiváncsi lennék, elsö babámat várom, 28 hetes vagyok, és vannak olyan napjaim hogy csak sirni tudnék, és semmihez nincsen kedvem, nem tudom mit tegyek
2013. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Az oka anyagi főleg, nem terveztük most a babát, épp munkát keresek, mert nincs állásom, de semmi esélyem nincs. Magam előtt is szégyenlem, de nem örülök ennek a terhességnek, bár imádom a gyerekeket, de ezzel együtt olyan gondok jönnek, amit nem biztos, hogy meg tudok oldani.
2013. jan. 7. 13:14
 4/32 A kérdező kommentje:
Magnéziumot lehet?
2013. jan. 7. 13:15
 5/32 anonim ***** válasza:

Lehet, jót tesz az idegrendszernek, és a görcsöknek!

Mennyire súlyosak az anyagi körülmények?

2013. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nemhogy lehet-e, hanem àltalàban kell is szedni magnéziumot. Én pl. 3x2 MagneB6-ot szedtem a 32. hétig.
2013. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

MagneB6, napi 3x1.


Én is mikor terhes lettem, előtte 2 hónappal zárt be a cég, mondtak fel nekem. Munkát kerestem, megtudtam terhes vagyok, fel is adtam a keresést. Férjem keresetéből vettünk minden hónapban valamit, kisány, ruhák, pléd, kiskád, nagyi adott 30.000 a bab

2013. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

foly.

nagyi adott 30.000 a babakocsiba, mire megszületett a baba minden meglett, aki jött látogatóba hozott ruhát, játékot..

Majd miután megszültem, kaptam anyasáigi segélyt, abból megvettük ami még kellett.

A gyes, és a csp kb. havi 40.000ft, amit kapni fogsz, az bőven elég a kicsi fentartásához, sőt, még havi 10-15 ezret félre is lehet tenni belőle!!!

Úgyhogy ha most kijöttök a férjed fizujából, a baba születése után is meglesztek!

Ha nem tudtok semmi sem venni, kérj kölcsön valakitől 50.000, használtan is lehet venni kiságyat babakocsit, kádat, ruhákat, majd ha megkapod az anyaságit vissza fizeted!

2013. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
már 1 fizetésből élünk egy ideje én gyest kapok, úgy érzem tönkreteszem a férjem életét, nagyon ki van számolva így is minden, és még helye sincs a kicsinek, van egy kicsi házunk és nem tudunk innen elmenni, most kezdtem egy iskolát vizsgáznom kell. nagyon tehetetlennek érzem magam.
2013. jan. 7. 13:25
 10/32 anonim ***** válasza:

Próbáljatok minél több dolgon spórolni. A nagyobbik gyerek után nem maradtak meg a cuccok? Ruhák, kiságy, pelenkázóasztal stb? Ezzel rengeteget lehet spórolni. A kisgyerekes barátok, ismerősök is biztosan tudnak segíteni.

Amit mégis be kell szerezni, azt próbáljátok meg Vaterán, Tesz-veszen, és persze figyeljétek, hol vannak leárazások.


Amúgy meg próbálj minél többet játszani a nagyobbik gyerekeddel, menjetek el kirándulni, sétálni, találkozz ismerősökkel, barátokkal. Keress valami hobbit, pl. tanulj meg kötni, varrni - ezzel akár ruhákat is készíthetsz az új babának. A lényeg, hogy foglald el magad valamivel, de csak azon gondolkozz, hogy fogtok kijönni a pénzből.

2013. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!