Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen milyen testmozgásokat...

Terhesen milyen testmozgásokat és sportolást lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

a dokim azt mondta mindent lehet amit előtte csinált a kismama, csak nagypapás tempóban :)

persze nem extrém sportokra értendő.

az úszás is mehet ha szereted, annyi, hogy canestennel kend be magad előtte, utána meg alapos zuhany, törölközés, és tiszta fehérnemű... de ha úszni akarsz esetleg akkor ezt azért beszéld meg a dokiddal

2013. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan sportokat kell hanyagolni, ami ütéssel, eséssel járhat. A többi attól függ, milyen az egészségi állapotod, melyik trimeszterben vagy, veszélyeztetett vagy-e vagy nem, mit ajánl az orvosod és mit nem.
2013. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kismamajóga például.
2013. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok és hiába próbálok tornázni. Mivel főleg combra és fenékre hízok így szerettem volna erre a részre tornázni, de csinálok pár lábemelést és szinte azonnal bekeményedik a pocim... :(
2013. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ellipszis tréneren futok/sétálok, illetve uszodába járok úszni. Utóbbinál tényleg az a fontos, hogy úszás után rögtön törölközz szárazra! Nekem a nődokit mind a kettőt engedte. Úszni még tengerben is lehet (sőt ajánlatos), de folyóban, tóban, termálvízben tilos!

Kismama jógára majd én is szeretnék járni. Most az intim medence torna az, amit próbálgatok - elvileg megkönnyíti majd a szülést.

17 HK

2013. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!