Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet hajat...

Terhesség alatt lehet hajat festeni, álló szoliba menni és műkörmöt csináltatni?

Figyelt kérdés

#szolárium #műköröm #terhesség alatt hajfestés
2013. jan. 7. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Szia.

Én 6 hetesen festettem utoljára(melíroztattam),és nem lett tőle baja a babának,eddig minden Uh-on tök egészséges.Majd húsvétra akarom megcsináltatni újra a hajam(festéssel együtt).Műkörmöm nincs,és amióta terhes vagyok,nem mentem szoliba sem,és amíg terhes vagyok nem is megyek,meg amíg szoptatok.


22+6 hkm

2013. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Szia.A hajamat én nem festettem sose igy ezt nem tudom,de szolizni nem szabad amig terhes vagy(ha már megszületett a kicsi és letelt a 6hét akkor már lehet.)Müköröm is lehet de az utolsó idökben nem ajánlott még festeni se,mert a korházban leszedetik ha szülsz.(természetesnél nem biztos de császárnál 100%)meg a baba szempontjából is jobb ha rövid a körmöd:)
2013. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Hajat festetni lehet, a ma forgalomban lévő hajfestékek egyike sem káros a babára, ezt egy orvos mondta.

Szolizni nem ajánlatos, mert a nagyon meleg ami a szoláriumban van, nem tesz jót, akár még vetélést is okozhat.

Műkörmöt is lehet csináltatni nyugodtan. Én építettet csináltatnék, tippeset nem, a ragasztó miatt. De ez az én dilim. :)

2013. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 7. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

Mindharom nem

Hajfestes az elso 14 heten ne festek a verbe kerul igy a magzatba Senki nem tudja mit okozhat.

Szoli kijohetnek a terhesfoltok majfoltok

Mukorom vegyszerek budos nem jo

2013. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

kulfoldon elek. Itt nagyon ellenzik a hajfestest, amikor az elso lanyommal befestettem 5 honapos terhesen (eskovore mentunk), jol lecsesztek.

Viszont 1-2 szal cigiert nem szolnak......fura.

2013. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
en hajat festettem,mukormom is volt raadasul en csinalltam,szolit inkabb kihagytam :)
2013. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Hajfesték, hogy kerűl a vérbe? Ilyen hülyeséget miért kell kiírni?
2013. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szolizni szigorúan tilos. Hajfestésnél arra kell vigyázni, hogy a gőzét ne lélegezd be, műkörmözni is lehet.
2013. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A hajamat végig festettem terhesség alatt (ammóniamentes festékkel vagy színezővel), szolizni nem szabad, úgy tudom műkörmöt sem (vegyszerek miatt), meg szülés előtt levetetik. Nem tudom pontosan miért, itt olvastam, hogy írta egy anyuka, hogy szólt neki a doki, hogy vetesse le az utolsó hónapokban, mert szüléskor gáz lehet (valamit látnak a köröm színén, amit persze a műköröm eltakar).
2013. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!