Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Bajcsy-kórháznál hol lehet...

A Bajcsy-kórháznál hol lehet parkolni?

Figyelt kérdés
Ma kell oda mennem, kisbabával, és jó lenne könnyen helyet találni.. Köszi!
2013. jan. 8. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet szerencséd, és találhatsz helyet a parkolóban, de általában nincsen.

A környező utcákban is lehet parkolni. Amire figyelj: a kórházzal szemben bőven van parkolóhely, szoktak is oda állni, de nem lehet ott parkolni, minden nap járnak a közteresek, és büntetnek.


Én mindig így mentem: a Maglódin végig, onnan bekanyarodtam a lavotta utcára (ott végig van parkoló, csak gyorsan elfoglalják), ha szerencsém volt, már ott találtam helyet.

HA nem volt, akkor balra kikanyarodtam a Sörgyár utcára, ott is végig van parkoló.


Ha ott sem találtam, akkor utána első utca jobbra, és eddig egyetlen egyszer fordult elő, hogy ott sem volt (5 év alatt). HA nincs, akkor kikanyarodsz az első utcán jobbra, majd a következőnél újra jobbra (ez megint a Lavotta utca, csak a másik fele), és ott már tutira találsz.

2013. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2013. jan. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!