Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben hozzam haza a babát? Én...

Miben hozzam haza a babát? Én overálra gondoltam. Március elején szülök. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Vettem egy Overált ,És Én abban szeretném haza hozni a babát március elején,nem égő ?nem nevetnek ki???,Ti miben hoztátok,hozzátok haza????????

2013. jan. 8. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
de buta anyukák vannak :S mi az hogy egő abba viszed amibe akarod ember...
2013. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem akkor még kell egy vékony overráll meg hosszu bady rugi sapi..
2013. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
február végén szülök, én is ezen gondolkozom. Attól függ milyen lesz az idő. ki tudja lehet akkor esik le a hó...
2013. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 8. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy lehetne most megvàlaszolni??? Lehet, hogy mínuszok lesznek, de az is lehet, hogy 15 fok lesz. Màrciusban bàrmi előfordulhat:)
2013. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele majd meglátom milyen idő lesz AZNAP mikor jövünk haza...nem lehet kiszámolni ez olyan időszak h lehetetlenség előre jósolni...Én úgy vagyok vele aznap apa hozza be úgyis a cuccokat neki amibe megyünk haza és hát az időnek megfelelőt hozatok vele.

31hkm

2013. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha mindenképp az overált akarod mutogatni mondjuk 15 fokban, akkor elég égő.


Ha az időjárás olyan lesz, hogy kell az overál, akkor nem égő.

2013. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly március elején overallban jöttünk haza, jól aláöltözve, mert iszonyú hideg volt.

Első babának novemberben meg sok lett volna, mert akkor meg éppen meleg volt, majdnem 20 fok. Nem a naptár, hanem az időjárás szerint kell öltözni :).

2013. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!