Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős menstruációs fájdalom 32...

Erős menstruációs fájdalom 32 hetesen, az fájás? Nem múlik el, nem szakaszosan jelentkezik, hanem egyfolytában, kb.2 órája, mintha megjönne mindjárt. Derékba nyilall.

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
kórház?
2013. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj nézesd meg magatokat minden rendben van.e
2013. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kórház, nézesd meg magad. Kérlek írd meg, hogy mit mondtak. Drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2013. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kórházban voltam, ma engedtek haza. egyből a szülőszobán vizsgáltak mikor bementünk. de hálistennek méhszáj zárt, és fent van. a vesémnél volt a bibi, azaz van is. vesemedence tágulat a jobb oldalon. a picim ráfeküdt és nyomja így pang benne a folyadék, nem tud áramolni a vezetékbe, ez okozza a tágulatot. Eddig nem is hallottam ilyenről. ez okozta az el nem múló fájdalmat, görcsöket. azért írtam el ilyen részletesen, mert ha esetleg más is ezt tapasztalná, nem kell egyből a koraszülésre gondolni. Én attól féltem nagyon.
2013. jan. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!