Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. Baba nálatok mikor kezdett...

3. Baba nálatok mikor kezdett el látszani? Szülés után hamar lement a pocakotok?

Figyelt kérdés

Sokban különbözött a 2. terhességetektől ?

mindent írhattok, nagyon érdekel!


köszi!


2013. jan. 8. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szia én 3dikal már 14hetesen jol gömbölyödtem pedig volt rajtam jo pár kg plusz:-)
2013. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. héten már idegenek is rákérdezte, hogy babát várunk-e. Most 21 hetes vagyok,és olyan 28 hetesnek nézek ki. Mondjuk előtte nem igazán a baba látszódott szerintem, csak valahogy felvizesedett a hasam.

Ami változás, hogy még csak 3,5 kg-ot híztam, de ezen nem vagyok meglepődve, mert alig van időm pihenni. A nagy 3 éves, a kisebb 15 hónapos.

A pocaklakó viszont jobban reagál a testvéreire, ha hallja a hangjukat mindig jelt ad magáról.

Nagy újdonságot nem érzek, nekem elég hasonlóak a terhességeim, csak a körülmények változnak.

Nálad mi a helyzet?

2013. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálam is 3 éves és másfél éves lurkók vannak de én még csak 10 hetes leszek....


az a dúrva h már most érzem a pocakomon a változást és ugye mivel még a baba olyan kicsi h nem hiszem h attól látszódna :)) így tiszta daginak érzem magam....vagy híztam hasra én nem tudom de van változás már bőven ....

ne értsetek félre én mindig büszkén viseltem a nagy pocakot nah de így a 10. héten ?????

2013. jan. 8. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak a 2.-at várom, de 11 hetesen úgy nézek ki, mit az előzőnél 20 hetesen...

A védőnőm: "Meg kell, hogy mondjam, ahhoz képest, hogy 11 hetes, nagyon nagy a hasa!". :) Mintha nem vettem volna észre... :)

2013. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3. baba kb 18 hetesen sem látszott igazán talán 20-22 hetesen. Ki is voltam bukva :-)

Ma léptem 27 hétbe. Már van pocim és akadályoz is már sok mindenbe.

A két terhességem más volt. Elsőnél paráztam mindenem volt vetélésem előtte meg elhalt terhességem . Ő fiú.

Második terhesség könnyűnek mondható szülés volt rosszabb egy fokkal. Ő lány.

Most 3. fiú. Most lusti lennék leginkább bár két nagy mellett nem igazán lehetek....

2014. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!