Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a keményedés?...

Milyen érzés a keményedés? Honnan tudom, hogy keményedik a pocakom? Fájdalmas vagy milyen érzés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdalmas. Olyan, mintha egy kő lenne a méhedbe.
2013. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj. Fura érzés, amikor a méhed egy kemény gombóccá alakul. :) Tényleg olyan, ahogy az előző is írta, mintha egy kő lenne.
2013. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönöm szépen,ment a zöld kezecske :))

23 hetes vagyok és már keményedek.Ez normális??Magnerotot orvos előírására napi 3x1-et szedek.

2013. jan. 8. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit. én ennyi idősen voltam miatta kórházban!

3-4 naponta normális ha több akkor kórház mert nyilhat tőle a méhszájad! Az orvost kérdezd meg erről bővebben elmondja!

2013. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A keményedést fogod érezniu, de nem fájdalmas. báér nekem volt oylan amikor már kellemetlen volt, mert annyira bekeményedett a pocakom hogy alig kaptam levegőt. mindkét manómmalé már 25 hetesen voltak elég durva keményedéseim, és el is kezdtem nylíni. úgyhogy ha túl sokszor fordul elő, midnenképpen szólj egy orvosnak.
2013. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vasárnap voltam ügyeleten kórházban,mert szombat este elég szépen görcsöltem,és kis folyást is éreztem,attól féltem,hogy esetleg a m.víz szivárog,de hála Istennek nem szivárog és teljesen zárva is vagyok,megvizsgált.Viszont azóta érzem,hogy meg-megkeményedik a pocim,de nem vészesen,naponta max 3x.És az sem tart sokáig.
2013. jan. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!