Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok és pár napja...

30 hetes vagyok és pár napja érzem így délután, hogy kihagy a szívem, olyan mintha egy nagyobbat dobbanna. Ven ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam itt a Webbetegen, hogy magnézium bevitelt kell növelni általában mást nem igényel. Az biztos, hogy a görcs húzza a lábam éjjel ha nem veszek be 3 magneB6-ot. Érzett valaki ilyet már?
2013. jan. 8. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ritmuszavar.Nekem is van ilyenem nem terhesen is.Ha nem okoz komolyabb bajt akkor nincs mit tenni.
2013. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van egy pánik betegségem, régről ismerem ezt az érzést de egy-két éve volt utoljára, most kicsit ijesztő....
2013. jan. 8. 19:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, csinál EKG-t, akkor megnyugszol hogy minden rendben!
2013. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont most készülök EKG-ra menni, de délelőtt sosincs csak ilyenkor....
2013. jan. 8. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pánikbeteg voltam évekig, hála Istennek, 4,5 éve tünetmentes. Tavaly előtt estem teherbe, és a terhességem elején visszajött a pánikbetegségem, ezzel együtt amit Te is írtál..Én még a nyakamhoz is tettem a kezem és éreztem, hogy egy nagyobbat üt a szívem utána meg mintha kimaradna egy dobbanás...számomra félelmetes volt. Régebben is előfordult havonta 1-1 ilyen bedobbanás de nem foglalkoztam vele. Viszont a terhességem alatt volt olyan nap, hogy akár 60x is bedobbant...elég félelmetes volt. Ma napig néha előfordul, leginkább akkor amikor kimerült vagyok és lepihenek...mivel írtad, hogy délelőtt nem szokott lenni, lehet nálad is a fáradság okozza a szívritmus zavart...mindenesetre ne aggódj szedjed a magneB6-ot, pihenhess, lazíts, és boldog babavárást könnyű szülést.:)
2013. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kösziii! Lehet fáradt vagyok csak 5 óra alvás volt éjjel, ég is a szemem.
2013. jan. 8. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg voltam és mostanában ugyanezek a tünetek jelentkeznek újra nálam is... van, hogy éjszakákat nem alszok és nem csak néha néha érzem, hanem folyamatosan. Készülök EKgra, de tudom hogy nem fog megnyugtatni az sem, amikor vizsgálnak mindig minden tökéletes... szóval odavagyok énis.. 14hetes
2013. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper...mikor régen volt ilyenem, most hogy írtad eszembe jutott hogy én is voltam ekg-n és majdnem hogy hülyének nézett a doki, közölte, h semmi bajom, minden rendben....
2013. jan. 8. 22:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nekem is már évek óta van ilyen problémám! Általában napi 1-2 alkalommal, de mióta babát várok, voltak napok amikor megszámlálhatatlanul sokszor jelentkeztek. A pulzusom is alapból is magasabb, de most nagyon sokszor ugrik 100 fölé! Ez viszont a terhesség velejárója! Persze az ekg vizsgálaton mindig tökéletes volt az eredmény, ahogy most is a terhesség alatt. Akkor pont nem mutatott eltérést!

Én voltam kardiológusnál is 1-2 éve, ott is minden rendben volt, semmi szervi elváltozást nem találtak, inkább pszichés okokra hivatkoztak...

Most az orvos azt mondta rá, ha úgy érzem igyak egy gyógyteát, pl.: citromfűlevél teát. Az nyugtatólag hat a szívre. Magneb6-ot szedek én is, napi 2-szer 1-et.

Szóval együtt érzek veletek, mert tudom milyen ilyesztő érzés!! :(

Azért most kicsit annyiból megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül a problémával! Remélem minden a legnagyobb rendben lesz mindenkivel!! Jó egészséget és boldog babavárást!!

2013. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, pedig voltam többször is magánrendelésen is, kértem terhelésest is, ott minden rendben volt. Stressz, pánik, bemagyarázom magamnak. Most van h fél óra alatt kb 15szőr érzem...
2013. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!