Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étvágytalanság reggeli rosszul...

Étvágytalanság reggeli rosszullét szédelgés terhességi tünet?

Figyelt kérdés

A férjemmel együtt voltunk karácsony másnapján.. Azota hányinger hátgájás jelentkezrtt.. most semmi ételt nem kívánok és hányingerem van.. az alhasi görcsök csak bonusz.

érdemes tesztelni vagy nem vagyok terhes?



2013. jan. 9. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha emellett még a menzeszed is késik,akkor igen. Bát szerintem a hányinger még korai.
2013. jan. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kéne megjönnie!?


A hánInger, szédülés, érvágTalanság nem rögtön utánna jelentkezik, hanem az aktus után 5 hèttel kb!!!

2013. jan. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 5 hetes, most kezdett el fájni a hátam, és mostanában van hányingerem is. Szörnyű, de majd talán elmúlik. A pozitív tesztem napján semmi tüntetem nem volt, csak eszméletlenül fájtak a melleim, de valami kegyetlenül. Még nem is késett, semmi nem volt, csak ez. Ebből tudtam, hogy sikerült. De hányinger, hátfájás ilyen semmi nem volt még akkor.
2013. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értek egyet a 2-essel,mert szerintem ez egyén függő!

Nekem vissza gondolva 20-án volt ovum,31-1-én enyhe hasmenésem volt,nem ittam semmit,nem is kajáltam be... Aztán 3-ra vártam nem jött! Na bumm,szokott késni,nem is teszteltem! Aztán 5-én este bőgtem a vizilovak étkezési szokásain,ami valamelyik csatornán ment! este nem volt jó a gyomrom,de nem voltam rosszul! 6-án szinte egész nap furi volt a gyomrom,és égett is! Gondoltam sok a savam! 7-én reggel mondom tesztelek,mert ennyit nmég nem késett,hát pozitív lett! Holnap leszek 5 hetes,de reggeli után mindig enyhe hányingerem van,és ma is rohangáltam a wc-re hasmenéssel,és sokat ég a gyomrom! Tegnap du 2x szédültem,és nagyon rosszul alszom éjszaka,5-6-7 órát maximum! Viszont tegnap először úgy elkapott az álmosság,hogy pár percet leborultam az asztalra a meló helyen! És még csak holnap lesz 3 hete,hogy aktus után vagyunk! :)

2013. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hányinger csak az együttlét után legkorábban 2 héttel jelentkezhet, hiszen akkorra lesz beágyazódva a baba, és akkor kezdenek 2 naponta duplázódni a hormonok. Előtte csak elenyésző mennyiség termelődik, amit még a teszt sem mutat ki, nem hogy hányingered legyen tőle.

Viszont azért nem csak az együttlét után 5 héttel kezdődik a hányinger, mert akkor már 7 hetes a kismama. Én 6 hetesen már hánytam is, a hányinger kb. 5 hetesen kezdődött. De az csak 3 héttel volt az aktus után!

Az elmaradt menses napján tesztelj legkorábban. De még az is lehet, hogy még akkor sem mutatja a teszt. Ebben az esetben néhány nap múlva ismételd meg! Persze hallottam olyat, hogy valakinek csak 1 hetes késésnél mutatta, de az azért ritkább, abban az esetben 1 héttel később történt a fogantatás. Minden esetre ha 26-a után 3 héttel sem mutatja a teszt, azaz 1 hét múlva, akkor abból a bizonyos estéből biztos, hogy nem lett baba!

2013. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!