Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segíthetne ezen?

Mi segíthetne ezen?

Figyelt kérdés
35hetes vagyok és sikerült emberesen megfáznom. Hangom alig van, folyik az orrom és "ugatva" köhögök. Menjek orvoshoz, vagy van rá valami házipraktika amivel enyhíthetném?
2013. jan. 9. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj el dokihoz!

Jobbulást.

2013. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem is Orvos .De Én is nagyon beteg voltam Amit szedek sinupret3*1nyugi gyógynövényes.Meg persze antibiotikum .
2013. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második napja iszom szinte folyamatosan a mézes citromos forró teát, de eddig sajnos nem sok eredménnyel. Du felhívom akkor a háziorvosom időpontért, hogy ne a többi beteg között várjak!

Köszi a válaszokat!

2013. jan. 9. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt 9hónaposan:(

hársfavirágteát igyál!

Homeogene 9 szopogatós tablettát vegyél, napi 6 db kell!

2013. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anno 32 hetesen voltam nagyon beteg! Egy hetes mézes tea kúra után elmentem a háziorvoshoz, aki közölte, anélkül,hogy megvizsgált volna,hogy terhesen nem adhat semmit.

Bementem egy patikába, ahol mondta a patikus, hogy ez azért nem így van, mert rámehet a tüdőmre és van,hogy kismamáknak is írnak ki antibiotikumot. Mondta,hogy próbáljam ki a Stodal-t, ha nem használ, menjek vissza a dokihoz!

De szerencsére rendbe rakott!

2013. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!