Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan Legyek Magabiztos? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Legyek Magabiztos? Ha valaki átment ezen akkor segíthetne v adhatna tanácsokat h-hogyan lett azzá?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
sör, bor, pálinka...
2010. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hehe:D

Az a baj h nekem szinte csak akor van önbizamlmam..:S

2010. szept. 22. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy nem érdekel mások negatív véleménye.Inkább csak a pozitív dolgokra figyelek.
2010. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az nem baj. iszol, van önbizalom, felszedsz valami jó csajt, utána már úgy is minden megy magától...
2010. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"az nem baj. iszol, van önbizalom, felszedsz valami jó csajt, utána már úgy is minden megy magától..."


Ja, egy ideig még el lehet gőzölögni az alkohol párájában, a szerelem felhői közt rohangálva, majd jön a koppanás, hogy belül egy puhap.cs vagy... :) Sok sikert.

Önbizalmat nem a boltban kell venni, hanem dolgozni kell érte.

2010. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is jó, ha átgondolod azt, hogy mi az, ami nem tetszik Neked magadban, mitől van kevés önbizalmad. Min szeretnél változtatni? És ha ezek megvannak, akkor kisebb célokat állítasz magad elé, mindig csak egy kicsit, de minden elért cél után realizálod a sikeredet, majd kitűzöl egy újabb célt.

Pl. ha nagyobb társaságokban nem tudsz beilleszkedni, és ezért kerülöd is ezeket, akkor egyszer kitűzöd, hogy na, most elmegyek egy olyan buliba, ahol alig ismerek embereket. Aztán beszélgetsz olyannal, akit eddig még nem ismertél, vagy megszólalsz a nagyobb társaságban, és Te is mesélsz sztorit, viccet, bármit. És így haladsz előre.


Én 14 évesen voltam kis kussolós, mindenkitől megrémült, és úgy kezdtem a középiskolát, hogy na, most kinyitom a számat. Először pár emberrel voltam nyitottabb, aztán elmentem az osztályból jó pár emberkével ide-oda, majd 3.-ban már engem hívtak először, ha buliról volt szó. És így tovább... Már jó pár év eltelt azóta, de ha valakinek mesélek arról, hogy milyen sírós, magamba fordulós kislány voltam, csak tátott szájjal néznek, hogy ezt nem hiszik el. Úgyhogy kitartás és hajrá! :) 24N

2010. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon kevés önbizalmam volt évekig. Pedig nagyon sokan tartanak szépnek, tetszem is általában az embereknek, kedves, okos vagyok. (Most tényleg teljesen reálisan, nem azért,mert nagyra vagyok magammal, sok ilyen lány van szerencsére :)) Szóval a lényeg, hogy sosem hittem el senkinek a bókokat, persze jólestek, de nem éreztem magam szebbnek. A barátom is hiába dicsért. Aztán mikor szakítottunk, már csak magamnak akartam megfelelni. Csak magamnak akartam tetszeni, és minden nap csinos voltam, mosolyogtam az utcán. Aztán egyre többen megnéztek, egyre szebbnek láttam magam, befestettem a hajam (vissza,eredeti színűre). Vettem 1-2 ruhát, tényleg nem többet. 1-2 hónap múlva teljesen észrevehető volt a változás, ma már szinte teljesen elégedett vagyok magammal. :) A lényeg az,hogy magadnak akarj tetszeni, ne másnak, és magadért szépítkezz, magadnak vásárolj :) 18 /L

2010. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21-54 es a 18 eves lany tetszik ahogyan megfogalmazta az egesszet,es hidd el tenyleg hogy ugy van,en 15 eves koromban feltem beszelni egy lannyal,vagy ha megszollitott egy lany azonnal elvorosodtem,de utanna rajottem hogy semmi ertelme,elkezdtem en leszollitani lanyokat,volt nagyon sok elutasitasom akkor,mert nem tudtam hogyan kezdjem,de egy par honap mulva egesszen jol el tudtam szorakozni a lanyokkal,probajjal meg te is minel tobb fiuval/lannyal beszelgetni,es naponta tobbszor mond el magadrol egy tukor elott,hogy istenien nezek ki,es szeretem magam ahogyan kinezek,ezt ki ne hagyd
2010. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a magabiztosság hiánya a csajozásban nyilvánul meg akkor azt tudom tanácsolni, hogy lépd át a komfort zónádat, lépd át az árnyékodat! Két választásod van: vagy megteszed, vagy maradsz ilyen! Amit a 18 éves csaj írt, az valóban igaz, de egy srácnak nem biztos, hogy segít. Ha egy lány pozitív, akkor tetszik a fiúknak és kezdeményeznek nála, de te nem várhatod, hogy a lányok jöjjenek oda hozzád. Ha csajt akarsz, akkor magadnak kell szerezned! Nem vagyok egy nőcsábász, olyan vagyok (voltam), mint Te! És rá jöttem, hogy ha nem akarok magányosan megöregedni, akkor a kezembe kell vennem az életem. Egy mondatot mondogass magadnak: "Az életemért Én vagyok a felelős". Ha boldog akarsz lenni, ha csajt akarsz, akkor neked kell tenned érte. Én is beszari voltam, de vettem egy mély levegőt, odaálltam a csaj elé, akit nem is ismertem és elmondtam neki, hogy találkozni akarok vele. A lánynak másfél éves kapcsolata volt, így nem jött össze, de nagyon jó érzés volt, hogy képes voltam megtenni. Hidd el, nincs mit veszíteni! Az első lépés mindig a legnehezebb. Ha egyszer képes voltál rá, akkor már tudod, hogy megtetted és bármikor megteheted újra!

Eleinte szar lesz, mert izgulsz, zavarban vagy, de egy idő után hozzászoksz ehhez a fajta stresszhez és magabiztosan tudsz odamenni a lányokhoz.


Csak el kell kezdeni! Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mennyire akarod. Ha akarod tegyél érte! Ha teszel érte, sikerülni fog!

2010. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!