Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség esetén...

Méhen kívüli terhesség esetén a szokott menstruáció idejében kezdődik vérzés vagy mikor? És az általában kávézacc színű vagy élénk piros?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább vetélésnek tűnik. Menj el dokihoz.
2012. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem maradt el a menstruációm, csak jóval enyhébb volt. A színére nem nagyon emlékszem, de mivel kis mennyiségű vér távozott, inkább barnázás jellege volt. Mivel előtte 2 hónappal hagytam abba a fogamzásgátlót, nem gyanakodtam semmire, azt hittem egyszerűen csak nem állt be rendesen a ciklusom és amiatt van kavarodás. Aztán 2 hét múlva (6 hetes terhességnek felel meg) újból elkezdtem vérezni, akkor viszont hosszan és erősen, ez vált gyanússá és ekkor derült ki, hogy méhen kívüli terhességem van. Ez utóbbi vérzés már egy vetélés-próbálkozás volt a szervezetem részéről, bő, darabos, elhúzódó vérzés volt.
2012. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában nem jön meg, és később jelentkezik az elhúzódó, kávézacc szer vérzés. Legalábbis a tankönyvi menete ez. De persze lehetnek ettől eltérő tünetek is.
2012. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok ismét. Azt elfelejtettem írni, hogy más tünetem nem volt (erős hasi szúrka/derék fájdalom), ami jellemzi a méhen kívülit, ezért sem gyanakodtam, pedig mire műtétre kerültem, bevérzett a hasüregem is...mégsem fájt. :-S
2012. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár napra rá, mikor meg kellett volna jönnie volt egy kicsi barnás maszatolásom, alig észrevehető. Másnap már egy lehelettel több volt, harmadnap még több és így tovább. Nekem kávézacc szerű már csak 2 héttel utána volt, addig csak ez az erősödő maszatolás. Semmi fájdalom.
2012. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!