Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most léptem a 37. hétbe és...

Most léptem a 37. hétbe és tegnap óta hasmenésem van. Vajon vírus lehet?

Figyelt kérdés
A párom 2 napja volt így csak annyi különbséggel, hogy ő hányt is és lázas is volt. Ellenben nekem csak 37, 3 volt tegnap a legmagasabb hőmérsékletem. Valami vírus fertőz mostanában? Nem tudjátok?
2013. jan. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, calici vírus volt a tv-be is. Sztem inkább menj el egy dokihoz tuti ami tuti! NEm megijeszteni akarlak, de tényleg keress fel egy dokit mert babát vársz!

De sokaknak a hasmenés a jele hogy szülni fog :)

2013. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
jaja Calici virus van. Én szülés elött 1 héttel kaptam el, hánytam és hasmenésem volt egyszerre... Azt hittem a gyerek is kijön, de nem lett semmi baj, 2 nap alatt elmúlt. és 1 hét múlva szültem. (nálunk akkor az egész családon egyszerre jött ki)
2013. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vìrusnàl van. Engem tegnap döntött ki, a fiamat tegnap előtt. Igyàl sokat ès beszèljünk a dokiddal. bàr valòszìnűleg pàr kap akart àtszalad rajtad. Nekem mä màr semmi bajom, pedig tegnap felkelni sem tudtam.
2013. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti merre fele laktok,hogy ilyen vírus van?Ez nem a sima hányós-hasmenéses ami mostanában erre volt?Hajdú-bihar megye.Kisfiamnak 1 hónapja volt,én megúsztam görcsös hasfájással és hasmenéssel.Kisfiam 2x hányt, lázas volt és ment a hasa több napig, napi 1-2 alkalommal volt csak,de nagyon híg.
2013. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Pest megyèben lakunk, az oviban karàcsony előtt volt hasonlò, azt megùszta a lànyom pocakfàjàssal, most meg mèg oviban sem voltunk màshol szedtük össze. Igaz a csajszit most nem döntötte le csak engem mèg a fiamt.

2013. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én budapesti vagyok. A fiaméknál is volt karácsony elött az oviban, akkor megúsztuk.
2013. jan. 10. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!