Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik! Ti éritek...

17 hetes kismamik! Ti éritek már mocorogni a babátok? Ha igen, milyen gyakorisággal és milyen helyzetekben leginkább?

Figyelt kérdés
Hányadik babádat várod?
2012. dec. 4. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
igaz,hogy én már 36 hetes vagyok :) ,de kb 17 hetes voltam,mikor előx éreztem a picurkámat!én jobban,akkor mikor ültem és kicsit előrébb voltam hajolva meg este,mikor nyugalmi állapotban vagy a hátamon vagy a bal oldalamon feküdtem!boldog babavárást!jah és első baba! 36 hkm
2012. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 17 hetesen éreztem először hanyatt fekve.Aztán rá két napra és azóta minden nap.

Először csak fekve,aztán már ülve is,és mostanra már állva is érzem.

25 hetes kismama

2012. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pont ma töltöttem be a 18. hetet.Pár napja,kb 5 nappal ezelőtt éreztem rázkódást-remegést a hasam aljában,főként csak késő este amikor lefeküdtem aludni.Aztán kb 3 napig nem éreztem semmit sem,tegnap este óta viszont megint érzem ezt a remegést,és most már erősebben.Néha olyan,mintha határozottan rúgna.Ezt éreztem tegnap este amikor már lefeküdtem,és ma is már vagy 3x eddig,viszont ma reggel óta úton voltam,szóval ülő helyzetben is érzem most már :)

Neked is nemsokára beindul :)) Én szerintem ettől már csak jobban és erősebben fogom napról napra érezni.

Boldog babavárást :)


18 hkm

2012. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Tegnap egyszer álló helyzetben olyan érzésem volt, mintha remegne valami alul a hasamban. Valahogy úgy éreztem kb ahogy a kedves utolsó válaszoló leírta! :) Nagyon gyengén, pár pillanatig, mintha remegett volna... Nem merem biztosra gondolni, hogy a baba volt az, de bízom benne! :)Szerintetek?? Olyan jó lenne már érezni, sokkal valóságosabb lenne már az állapot! :)

2012. dec. 4. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia az első babám várom igaz h én 19 hetes vagyok de reggel és este érzem a babám és napközben csak akkor ha a hátamon fekszem :) valoszinü azért van mert vastag a hasfalam mivel kicsit teltebb vagyok :)
2012. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,az már biztos,hogy a baba mozgása!!Én is ilyen remegést éreztem a hasamban először,és akkor nekem azt írta itt mindenki,hogy igen,ez már a baba!! :)

Most már inkább hasonlítanám lüktetéshez nem is remegéshez :)


A 18 hetes kismama voltam :)

2012. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!