Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el vásárolgatni?

Mikor kezdtetek el vásárolgatni?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok és mikor nézegetem mit vásároljak tiszta bolondnak érzem magam. Úgy érzem túl korai.

De!Nézegetem és tetszik 1-2 dolog a Brendonban......nem nagy dolog 1000 ft körül van.....de nem tudom nem korai?


2013. jan. 10. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

én 28 hetesen kezdtem és még mindig tart!

de mivel nem hiszek a babonákban,így én azt mondom h kisebb dolgokat simán meg lehet venni..én csak azért kezdtem nemrég,mert mindig közbejött vmi.

2013. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 hetesen tudtam meg, hogy kisfiú lesz. Előtte nem vettem semmi olyat, ami kifejezetten fiús. Egy-két apróságot nem tudtam otthagyni a boltban, de csak a 18- hét után kezdtem jobban nézelődni. És nem vagyok babonás, de azért az első 12 hétben paráztam rendesen.
2013. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van már 3gyermekem miota tdom szeretnénk tesot rendekel dolgokat már van forgonk babakocsink ruhák cumi pelus és most 7hetes terhes vagyok most is veszek már én nem vagyok babaonás a lányomal is 12hetesen már el kezdtem!
2013. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tica0121 ***** válasza:
Mi már vásároltunk akkor is, amikor csak terveztük a babát. Ami megtetszett és nem volt túl drága, azt megvettük. Pl kisharisnyát 150 Ft-ért, kiskesztyűt és sapkát 300 Ft-ért, kiscipőcskét 350 Ft-ért. Mindet leértékelésen, és színük, mintájuk alapján fiúnak is és lánynak is jól lesznek. Szerintem ha valami megtetszik és jó áron van, akkor miért ne vennéd meg? Egyébként sokmindent kell beszerezni, főleg első gyereknél, mi ezért is nem vártunk semeddig, mivel egyszerre vagy 2-3 hónap alatt nagyon sok lett volna mindent megvenni.
2013. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! mi a 12.heti vizsgálat előtt egy nappal vettük meg az első kis felsőcskét. ha szeretnél vásárolj. a buta babonáknak ne higyj. vásárolni nem korai a babának,hisz van aki már akkor megvesz egy két tetszetős vagy akció dolgot,mikor még meg sem fogant a pici. a babád már ott van és kint lesz egyszer,szóval ami megtetszik,vedd csak meg nyugodtan! jó soppingolást,problémamentes babavárást! :)

29 hkm

2013. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én akkor fogok csak vásárolni, ha kész a babaszoba, mert csak akkor tudom hova tenni a dolgokat. A szobának is csak most fogunk nekiállni. Szerintem nem bolondság. Ha van helyed, nyugodtan vásárolj, hiszen a babád már a pocidban van...

25 hkm

2013. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!