Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-ik vagy már több babás...

2-ik vagy már több babás kismamák tapasztalatok ilyen szeméremcsont fájdalom téren?

Figyelt kérdés
már 2 hete nagyon fáj bal oldalon a szemérem csontom de már egyre jobban ,mi lesz ebből elmúlik vagy van rá valamilyen fortély ,bárhogy fekszem ,ülök mindegy ,köszönöm a váalszokat
2013. jan. 10. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik terhességnél volt pokoli fájdalmam ilyen téren. Előtte nem fordult elő, nem is értettem, mások miért nyavalyognak. Na, aztán megértettem! Gyakorlatilag középidőtől fogva végig fájt. Fekve sokszor még rosszabb is volt, mint állva. Kitartás!
2013. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 2.terhességem.kb nálam is a félidőnél kezdődött a fájdalom.időnkként olyan rossz,hogy alig tudok felkelni,aztán van hogy napokig alig fáj.nekem is egyébként a fekvés,felkelés a legrosszabb.mondtam a dokinak,azt mondta hogy normális,és ha annyira fáj,nyugodtan vegyek be fájdalomcsillapítót(panadol pl),de sajna ezzel kezdeni nem sok mindent lehet.egyébként én most a kálciumon gondolkodtam,hátha segítene,hisz az jót tesz a csontoknak.

28 hetes

2013. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
óh ez valami borzalom és néha egyszerre a derekammal és még csak 14 hetes vagyok ,na kibírom inkább nekem fájjon mint neki legyen valami baja :-)köszönöm hogy megosztottátok a tapasztalatokat
2013. jan. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!