Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen szeméremcsont...

22 hetesen szeméremcsont fájdalom! Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Most éppen szeretkezés után jött elő, és nagyon erős, nyomó érzés. Ülésre, fekvésre enyhül. Mitől lehet ez? Csak simán tágulok? Vagy köze lehet a méhszájamhoz?
2010. okt. 16. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Valószínű a babának a feje már lefelé áll és nyomja szét a medencecsontot.

Rettenetesen fájt nekem is, pláne, hogy nagy babám született.

Eleinte nem tudtam mire vélni, mert az első babámnál nem volt ilyen, de utána a védőnő mondta, hogy csakis ez lehet.

2010. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van mar par hete,foleg ha a 17 hos fiamat emelgetem sokat :-(

23 hetes

2010. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt, kb 30 hetes kortól. Ez normális. Azt mondta a védőnő meg a doki is nekem, hogy attól van hogy a medencecsont tágul. Szerintem a baba fejének még semmi köze hozzá, hisz "olyan pici még".
2010. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem teljesen normális ez a dolog. Igaz nekem csak a 30. héttől érezhető,de el fog múlni aztán persze megint előjön. Nem kellemes, de kibírható! Gratula a babához!

34hetes km

2010. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!