Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalás, vagy spontán vetélés...

Elhalás, vagy spontán vetélés után nagy az esélye annak, hogy a következő terhesség is sikertelen lesz?

Figyelt kérdés
veszélyeztetett a terhesség mindkettő után?

2013. jan. 11. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én júniusban vetéltem el (elhalt, mikor észrevette a doki utána másnap spontán megindult) és szeptemberben már ismét terhes voltam. Most 18 hetes vagyok, nem lettem veszélyeztetett.
2013. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első spontán elment a 4ik héten, második 10 hetesen elhalt missed ab lett a vége, most jelenleg 5 hetes vagyok és most is és az előzőnél is veszélyeztetett voltam/vagyok!
2013. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. ment el, azóta már született kettő, mind a kettőnél veszélyeztetett voltam. Ha a következő is sikertelen, akkor alapos kivizsgálás kell.
2013. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elhalást is spontán vetélésnek tartják, nekem úgy volt beírva a könvbe, pedig úgy vették el.
2013. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is spontán vetélésem volt márciusban,,,áprilisban újra terhes lettem, pedig előzőre egy évet vártunk :) Most vele vagyok 39 hetes :D És ez is veszélyeztetettként indult igen...előző miatt egyrészt, másrészt itt is barnáztam elején, harmadrészt később a lepény tapadásával is gond volt.
2013. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavalyelőtt volt sajnos egy vetélésem,5+6 hetesen.Másfélév múlva estem teherbe újra,most 15 hetes vagyok :) Veszélyezetett vagyok,de dolgozok,mert nagyon kell a pénz.Óvatos vagyok.
2013. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat csajok! Igazából azért kérdeztem,mert nekem elhalt a babám 9 hetesen és fél évet kell várnunk,de nagyon soknak tűnik.Mindenki azt írja,hogy 3 hónapot vártak,de én félek ,hogy megint nem sikerülne és inkább megvárom a fél évet,csak nagyon nehéz!


Mindenkinek boldog baba várást kívánok!

2013. jan. 11. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fél éve volt vetélésem 6,5hetesen.

Én is akkor úgy voltam vele,hogy azonnal akár a következő hónapba,csakhogy ne legyen ennyire fájdalmas. Aztán eltelt a 3hónap és sokat enyhült a fájdalom és már nem akartam annyira görcsösen mindenáron.

Most tegnap csináltam egy tesztet és újra pozitív. 5hetes. Kicsit félek,hogy mi van ha ugyanaz lesz,de bízom benne,hogy nem!

2013. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!