Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhén barnás folyás normális...

Enyhén barnás folyás normális vizsgálat utáni napon?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál 5+1 hetesen,és volt rákszűrés,meg kézzel megvizsgált! Elég rendesen megnyomkodta a hasam,bár nem fájt,de megállapította a terhességet! Más vizsgálat nem volt egyenlőre! Tegnap ici pici vér volt,de az a rákszűrés miatt,az tuti,ma viszont reggeli pisilésnél vettem észre,hogy egy gombostűnyi halvány barna valami van a bugyimon! Pisilés után a törlésnél láttam,hogy halvány barna a hüvelyváladékom! De nem görcsölök,nem fáj a hasam,semmi extra problémám nincs,csak ez! Szeretném tudni,hogy ez normális így,vagy kezdjek el aggódni?
2013. jan. 12. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem artana elmenned az ugyeletre utrogestant iratni, biztos ami biztos. A progeszteronpotlas elkelne, foleg mert ha jol emlekszem pm problemakkal kuzdesz. Ez a barnazas meg egyertelmuen arra utal, hogy gond lehet a progival. Szerintem mihamarabb menj az ugyeletre es ne hagyd magad lerazni, kerj utrot!!!! Remelem minden rendben lesz!
2013. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. hétig rendszeresen előfordultak ilyenek, vizsgálat után pedig szinte végig ilyen volt. Én nem kaptam rá semmit, pedig többször voltam orvosnál miatta....szóval akár normális is lehet. Mikortól volt fogadott dokim, az ilyeneket telefonon beszéltem meg vele, de nekem előre is mondta, hogy vizsgálat után előfordulhat, mert a hormonok miatt a szövetek érzékenyebbek. És ő az rendes vértől mondta, hogy menjek azonnal, ha olyan van.


DE ezt csak megnyugtatásul írtam, hogy ne parázz be teljesen, szerintem is konzultálj dokival ezzel kapcsolatosan...

2013. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszönöm a válaszokat! Ha holnap is ilyen lesz,akkor személyesen orvos,bár már egyre inkább tisztul a váladék,ezért nem bagyon aggódok! Így ha elmúlik,akkor hétfőn megyek uh-ra,és azért szólok az orvosnak,megkérdezem,hogy ez normális-e!

Vagy esetleg még arra gondoltam,hogy tegnap egész nap nagyon ideges voltam,végig stresszeltem,hogy nem-e az miatt!

2013. jan. 12. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


igaz h én 30 hetes vagyok de nekem a múlt héten volt kenet vételem és nekem is két napig volt enyhén barnás folyásom,ami már teljesen elmúlt. sztem ha tisztul a folyás akkor ez simán belefér.

2013. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy nézem egyre halványabb,talán kitisztul szerencsére! :) Nem tudom a vizsgálat,vagy a stressz miatt van,de meg fogom kérdezni az orvost!
2013. jan. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!