Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés meddig normális?

Keményedés meddig normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19.héttől érzem, minden nap, főleg fekvésnél, kb 5-10 mp-ig. Dokim nem mondott rá semmit, illetve csak azt hogy növekszik a méhem. nem szedek magnéziumot se. kellene?
2013. jan. 11. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
igen magneB6 vagy magnerot szerintem érdemes lenne, ha egy órába 10-nél több keményedés van érdemes orvoshoz menni
2013. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!én béres Magne B6 szedtem 13h-36h!biztos vagyok benne,hogy kell!nekem sem mondta a doki,magamtol szedtem,calciumot is.

Boldog babavárást,vigyázz magadra:)

38h km

2013. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes orvos :S

Én ezért voltam kórházban a 24 héten. Akkor azt mondta a doki hogy napi 4-nél több már nem jó. Nyílhat tőle a méhszájad koraszülhetsz.

Amugy általában az ilyen korai keményedések azért vannak mert nem pihensz eleget.

Szedj magnéziumot, de ne magneb6ot mert akkor annyi erővel gumicukrot is rágcsálhatnál, mert nem ér semmit.

2013. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!