Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kétszer volt hasmenésem,...

Ma kétszer volt hasmenésem, menszesz szerű görcseim vannak és eléggé feszít a hasam alja a baba mozog 38 hetet betöltöttem eléggé kemény a pocakom mire számíthatok lehet baba vagy csak jóslók?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

meleg vizes zuhanyt/fürdőt próbáltad? a jóslók ettől elmúlnak, a rendes fájások viszont -ha jól tudom- felerősödnek tőle.

a hasmenés lehet a szülés előjele...

könnyű, gyors, komplikáció mentes szülést kívánok neked :)

2013. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is tegnap este:S de én még csak 36+5 napos vagyok:S nálad már lehet h a babát jelzi.:) ha rendszerezödnek a keményedések és a fájások akkor azok már nem jóslók.:)
2013. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy 3 héten belül megszülsz. :o)

Na bocs a tréfáért, tudom, ilyenkor ennek nincs sok helye, csak épp ez a valóság. Nem kiszámítható.


A leírás alapján nem nevezném jóslónak sem, mert azt írod, "eléggé kemény" a pocid.

Ha ez egy olyan enyhén kemény állapot, ami percekig is tart, az nem jósló.

Jóslónál határozott méhösszehúzódás/keményedés van, alhasban, vagy egész hason, és kb. 20-30mp-ig tart, szülési fájásnál az egész has keményedik és 40-60mp egy összehúzódás. Ez már semmire nem múlik, erősödik és percre pontosan rendszereződik.


A jóslók leállnak, akár maguktól, akár a meleg fürdőtől, mint már írták...


Kitartás, a vége a legfárasztóbb, de már nincs sok hátra!

3 gyerekes anyuka

2013. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!