Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+1napos terhesen lement a...

9+1napos terhesen lement a hom 36,9re 37. 00 rol (atlagban annyi volt eddig) elkezdjek Utrogestan-t szedni? SOS.

Figyelt kérdés
Felek hogy a sargatest hormon elkezd felszivodni a 12.het elott..Es azt hiszem ez az egyik tunete is(meg a verzes+gorcsok amik nekem nincsenek!)38 db Utrom van meg itthon,ha elkzdem szedni az eleg lesz a 12.hetig?Ha napi 2x1et szedek? vagy ne szedjek mert ugyse lesz baj?7hetesen lattam utoljara a babat,szepen fejlodott!Az orvos kozolte hogy kora terhessegben hormonnal itt nem szoktak segiteni a szervezetet,igy o nem tud felirni nekem (akkor se hogy tudja hogy volt mar 2 vetelesem....).Skociaban elek,meg egy magyar nogyogyasz irta fel az Utrot nekem,elkzdtem szedni belole a 2.terhessegemnel,de akkor par napra ra el is ment a baba(valoszinuleg nem jol tapadt meg),igy van csak 38darabom..Szerintetek mit csinaljak?Ultrahangra 10+5naposan megyek.23.an megveszem azta baba sziv hallgato keszuleket hogy megnyugodjak,de addig nincs ra penz..

2013. jan. 14. 11:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Szoval ha elkezdem szedni akkor 19 darabom lesz ami 11+5 napomig eleg lesz,es ha fokozatosan elhagyom akkor a 12+0ig!
2013. jan. 14. 12:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Eloszor is, feleslegesen stresszeled magad azzal, hogy tovabbra is mered a hodet, raadasul ez a 36,9 a 37 fokhoz kepest semmi elteres, emiatt semmi okod aggodni.

Masreszt, az okosok azt mondjak, hogy a mehlepeny a 9-12. het kozott veszi at a sargatest feladatat, es kezdi ellatni a babat. Jo esellyel nalad mar be is indult a folyamat, es lassan el is kezd dolgozni a lepeny. Szerintem probalj megnyugodni, mert ez sem tesz tul jot a picinek.

Az utroval tegy belatasod szerint, de szuggerald inkabb azt, hogy nem lesz semmi baj!!!

2013. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meg ilyennel lehet inkább az orvosoddal kéne konzultálni.
2013. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat!Pont most beszeltem anyukammal,es o is ugyanezt mondta.Meg hogy nem lesz semmi baj.Meg vagyok fazva es alig aludtam az ejjel,biztos ezert is kombinalok magamban..En is olvastam hogy a 9.hettol mar elkezdi a termelest.Remelem tenyleg igy van..Szegeny gyereknek hulye az anyja..:D
2013. jan. 14. 12:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Az orvosom azt mondta mivel minden oke volt a 7hetes UHn ezert o nem latja hogy baj lenne es hogy ebben az orszagban nem tamogatjak a terhesseget hormonokkal.De akkor nem szedem be..:) Megprobalok nyugodt maradni..:)
2013. jan. 14. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú te szegény ne parázz rá ennyire. Rakd el a hőmérőt és elő se vedd, csak mikor a babának lesz rá szüksége! Pihenj sokat,és ne gondolkozz gyagyaságokon!

Boldog babavárást!

2013. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia ne dtresszeld magad többet ártasz vele mint használsz!!A hőmérőt meg felejtsd el!!

ha ingadozik meg fogsz őrülni!!!

a + teszt ota nem vettem elő a hőmérőt sztem te se tedd!!

Boldog stresszmentes babavárást!

Nagyon parás vagy az nem jo kicsit nyugi minden ok lesz!!!

2013. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9 hetesen már ne mérd a hődet! Terhes vagy, és kész! Egy tized fok amúgy sem jelent semmit, normális! Az Utro-val pedig ártani nem ártasz, a 12. hétig lehet szedni, ha nyugodtabb vagy tőle, szedd be! És ne izgulj!
2013. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és csak igy hipp hopp ne szedegess gyógyszert!
2013. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Probalok nyugodt maradni!Es nem vettem be a gyogyszert.A homerot meg tenyleg el kene asni valahova jo melyre..Igazatok van.:)
2013. jan. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!