Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mozogjak a terhesség...

Mit mozogjak a terhesség alatt? (Ötleteket várok, ami a babám szempontjából is hasznos. )

Figyelt kérdés
Én konditerembe jártam kb heti 4-5ször, még akkor is mikor még nem tudtam, hogy a pici már a pocakomban van.Aztán az orvosom azt mondta ne erőltessem meg magam így azóta nem mertem menni. De mostmár 10hetesek leszünk szívesen úsznék vagy nem tudom...adjatok nekem ötleteket.
2011. júl. 8. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ússz nyugodtan, az nagyon jót tesz mindkettőtöknek, főleg nagy pocakkal (majd ha akkora lesz) mert a baba is élvezi. Kismama tornára is eljárhatsz, vagy a kondiba is, de semmi megerőltetőt nem tehetsz. A mozgást ne hagyd abba, nagyon jót tesz.
2011. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úszás és lassú kocogás, vagy séta mehet. Minden olyat csinálhatsz, amihez hozzá vagy szokva (van, aki biciklizik), de új sportba nem jó ilyenkor kezdeni.

És azokat a sportokat is érdemes kerülni, ahol nagy a "rázkódás" (Pl. lovaglás)

2011. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!