Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok de még nem...

26 hetes vagyok de még nem voltam 4d-én, mikortól lenne már késő? -pl:hogy minden olyan szépen látszódjon még és ne "mozaikokban".

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az elsővel a 28.héten voltam és nagyon jól sikerült.

Most voltam a 31.héten vizsgálaton és a pofija gyönyörűen látszódott 4Dben:)

Szerintem nem késtél még le!

2013. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most kéne menned!

Akkor még látszódna félig a baba, a feje a mellkasa. Minél később mész, annál kevesebb látszódik belőle egyben!

Most már formás, pofás, baba kinézete van!

2 héten belül menj el, utánna vagy a feje, vagy a hasa, vagy a keze ...fér bele a képbe.

2013. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mostanában kéne menned, max 30.hétig.
2013. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apa a visszatartó erő:)kint dolgozik és vele szeretnék elmenni de 3-4 hétnél hamarabb tuti nem jön haza...közben meg már úgy megnézném a kicsinket...
2013. jan. 15. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel a férjem orvos, mi olyan szerencsés helyzetben voltunk anno, hogy havonta meg tudtuk nézni 4D-ben, készült a 12. héten, 16., 20.,24.,28.,32.,36. héten is ilyen felvétel róla. Számomra mind szuper volt, a legjobban viszont a 12., 28., és 36. heti felvételek tetszettek. Szerintem semmiről nem késtél le, menjetek, amikor jónak látjátok. :)


8 hónapos manó anyukája

2013. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 26 hetesen mentem el de ott kiderült h nem is annyi vagyok hanem 28 :D nagyon szép képek készültek. :)
2013. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hol voltatok?Én Debrecenbe szeretnék menni a Lézer magánrendelőbe....én 28.hétre szeretnék már eljutni de szerintem csak szeretnék:(
2013. jan. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!