Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, ma UH-ztak,...

33 hetes vagyok, ma UH-ztak, kétségbeestem, mert a lányom úgy néz ki faros. Az egy dolog, hogy elvileg még megfordulhat, de az nem fog már nagyon fájni ha akkorát forog? 2100 gramm most.

Figyelt kérdés
Jaj és második baba, így meddig van esélyem hogy megfordul?
2009. aug. 29. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esély az mindig van. Sokak meg sem érzik, még ilyenkor sem. De azért akkor sincs nagy baj, ha nem fordul meg, emiatt kár aggódni. Egyébként nem mindenhol császározni szimplán az miatt, hogy faros... Én is farosan szültem az első gyerekem.
2009. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs orvosom, és amúgy is nemrég költöztünk egy tök másik városba. Szóval a jóindulatára lennék bízva az ügyeletes dokinak..

Hát remélem megfordul még :(

Köszi a választ!!

2009. aug. 29. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
szia, sajna nem sok az esély már ilyenkor, és általában a császárt javasolják. én most készülök második császárra, és nagyon nyugis vagyok, nekem megváltzás volt a műtét 16 óra vajúdás után. szóval, ha így áll a helyzet ne keseredj el, de azért drukkolok, van olyan, hogy vajúdás közben fordul be.
2009. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pedig jó lenne :( az ultrahangban azt mondták, hogy megfordulhat végülis még simán, a terhestanácsadós orvos meg épp azt mondta, hogy második(többedik) terhességnél lazább a méh meg a hasfal és így nincs ami irányba "kényszeritse" vagy ott tartsa a babát fejjel lefelé..

Én nagyon nagyon nem akarok császárt :((((

2009. aug. 29. 18:13
 5/10 anonim válasza:
Az én kisfiam is faros volt. 28 hetesen még ült, 32 hetesen már faros volt. Az orvosom mondta még a vajúdás alatt is befordulhat de nem így történt. Farfekvéssel szültem meg, császár nélkül. Minden simán ment, összesen 4 órát vajúdtam. Első szülés volt. Tehát, alakulhat így is.
2009. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is medencevégű volt, a dokim azt mondta álljak négykézláb naponta1x2x 20 percet, mert ettől a babák nagyon nagy %-a befordul fejvégűbe.

31 hetes uh-n már fejvégű volt.

2009. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan a 34. betöltött héten, azaz két napja fordult be...és nagyon fájt. Neked is befordulhat és nem biztos hogy egyáltalán megérzed. Nem vagyunk egyformák, és esély az mindig van, főleg ha állandóan ficánkol, izeg-mozog, próbálkozik szegény. Az enyémnek most sikerült, kb. akkora mint most a Te babád. Nehogy már elkenődj, mert egy tök ismeretlen azt írja, hogy nincs esély, látod, nekem is befordult aznap éjjel. Fel a fejjel.
2009. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Szia! Ezt mindenképpen olvasd el. Egy pár praktika a megfordításról. Hátha beválik.

2009. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok!

Minden praktikát kipróbálok, az biztos, nagyon nagyon nem szeretném ha műtét lenne a vége :(

Amúgy rengeteget mozog az első terhességemmel összehasonlítva is, forog, rugdos, lendül ide oda, szóval nagyon bízom benne,hogy nem marad így nyugton a popóján se...

2009. aug. 29. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam (első baba) a 38. héten fordult csak meg, pedig már mindenki letett róla,h. kifutópályára áll, de én végig bíztam benne! (Nem volt pici baba, több mint 4 kg-mal született.)

Érezni éreztem,h. rettenetesen helyezkedik, de nem volt fájdalmasabb, mint bármelyik ütése vagy rúgása. Még a szoba másik végéből is lehetett látni, ahogy "mászkál" a hasamban, párom szerint olyan volt, mintha az Alien-t nézte volna. :) Másnap amikor mentünk UH-ra, bíztam benne,h. a megfordulás volt az a nagy mocorgás és igazam lett! :)

Bízz benne, még simán megfordulhat!

2009. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!