Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CSak a műtét van? Érdekelne...

CSak a műtét van? Érdekelne inkább ebben jártasok véleménye de más is irhat

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok és el akarom veteni (sajnos, nem tarthatom meg), Csak a korházi megoldás van, vagy van más módszer is rá.
2009. aug. 29. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs más lehetőség.
2009. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nincs más módszer,és csak a kórházban biztonságos.Szoktak mondani olyant,hogy a pár napos terhesség megszakítható injekcióval is,de ez csak azt jelenti,hogy valami miatt késett a menzesz.Ha valaki javasol mást,ne hallgass rá,mert nagyon veszélyes lehet a kipróbálása,és még megis marad a baba.
2009. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 igabcsy ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ki milyen sarlatánságot fog írni (remélem senki semmilyent).

Eszedbe ne jusson bármit kipróbálni, mert akár az életedbe is kerülhet.

Ha tényleg nem tarthatod meg, akkor menj el egy nőgyógyászhoz, és vetesd el. Igen, csakis és kizárólag kórházban.

Ne játsz az életeddel!!!!

2009. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a segitségeteket, ajánlani tudtok valami jó helyet, ahol biztonságos és mégis gyors? Szeretnék minnél hamarabb túl lenni rajta,
2009. aug. 29. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászod beutal a szerinte legmegfelelőbb helyre (ha van egy jó, megbízható nőgyógyászod) helyet nem tudok mondani, nem tudom merre laksz. Általában altatásban csinálják, és még aznap hazamehetsz
2009. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vetettem el még soha,de elhalt a babám és azt mondják ugyan az a rendszer bemész este ha még nem szültél felraknak tágítót éjszakára reggel műtét és délután már mehetsz haza! De volt olyan csaj aki sportot űzött az abortuszból reggel bement és délután már ment haza!

Én Bajcsyba voltam,de nem tudom te hova tartozol doki szerint!

Semmiképp nem tudod megtartani?

2009. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Abszolút nem, sajnálom bevallani de 18 vagyok és sulyós hibát követtem el, ezért történt ez velem, azóta másképp gondolkozom, és teljesen megváltozott az életem.
2009. aug. 29. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindig szomorú az ilyesmi, de csak kórházban végeznek biztonságos műtétet. A nődokid elküld majd családsegítőbe ahol agyon faggatnak, és 3 nap gondolkodási idő van ami kötelező, de a hétvégék nem számítanak bele. Ezután állít ki a családsegítős egy dokumentumot a kórház részére, hogy elvégezhetik rajtad a műtétet, vagyis kétszer kell az illetékesnél vérpadon állni. Vigyázz le ne csúsz, mert csak 12 hétig engedélyezett Magyarországon az abortusz. Reggel befekszel és mivel nem szültél még, így tágítót raknak fel, 3 óra mozdulatlan fekvés után járkálhatsz, majd másnap műtét, ami kb 5 percig tart. Ha minden rendben és nem lázasodsz be, se nem görcsölsz akkor haza mehetsz de csak hozzátartozóval. Mindenképpen avass be valakit a problémádba, nem nagy élmény egyedül felébredni ls szembesülni dolgokkal, elég zaklatott az ember az altatástól...! Nagyon vigyázz magadra és mihamarabbi felépülést neked lelkileg is... én is voltam 18 éves, hibázni emberi dolog!

2009. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha van sok pénzed,akkor elmehetsz maszek klinikára,ott nem küldenek családvédelmishez meg nem kell tortúrának kitenni magad!Megcsinálják helyben a szükséges dolgokat és mindjárt a műtétet is!Csak biztonságos helyet válassz és jó dokit!:)

2009. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani ilyen maszek klinikát? és kb mennyi lehet?
2009. aug. 31. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!