Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet úszni? 16hetes km

Lehet úszni? 16hetes km

Figyelt kérdés
a lábamon elég sok visszér jött ki,ami eddig nem volt.nagyon fáj.az orvos azt mondta,a gerincem(lumbago) miatt fáj a lábam és azért is lett viszeres.a gyógytornát vagy az úszást ajánlotta.de az úszásra többen mondták,hogy nem jó.
2009. aug. 29. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondják itt mindenre, hogy nem jó.

Ha nem nyitott a méhszájad, akkor az úszás a legjobb terhesen. Én minden szülésem előtti napon még úsztam, más mozgást már nagy pocakkal nem nagyon tudtam csinálni.

2009. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az úszás nagyon jó! Nem érzed mekkora súlyt kell cipelned, én is imádtam úszni. Én tengerben is úszkáltam 30 hetesen, nagyon jól esett. Ha nem vagy nyitva, ez a legjobb sport, és teljesen ellazít!
2009. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvosod ajanlotta, akkor gondolom nincs a terhessegeddel olyan gond, ami miatt ne uszhatnal.

Terhesen az uszas nagyon jo dolog. (En is usznek boldogan, de sajnos eleve nem tudok, ugyhogy nekem marad a terhesen vegezheto szarazfoldi torna.)

2009. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En imadok uszni, es akartam is, de eltiltottak felfazas miatt.

Amig nincs ilyen, szerintem furodj sokat!

2009. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem mindig lepontoznak amiatt, hogy jónak találom az úszást terhesen is! Ennek ellenére heti 2-szer járok, és nagyon jól érzem magam tőle! Mindig megkérdezem a dokit, hogy járhatok-e még, és amíg ő azt nem mondja, hogy nem, addig fogok is menni!
2009. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!