Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok ha egy kis mama...

Mit gondoltok ha egy kis mama képeket tesz fel magáról ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy facebook függő, de épp ma arra gondoltam hogy olyan boldog úgy szeretném ha mindenki látná, hogy babám lesz :) Pedig eddig sosem díjaztam. Gondoltam hogy töltenék magamról egy képet és a picikém arocskájáról :) Szerintetek? a másik az hogy a párom nincs itthon és így ő a facebookon látná "először" a kis lánya arcát. Talán rosszul esne neki?
2013. jan. 16. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Várd meg a párodat mindenképp:)
2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha magadról töltesz fel ízléses képet,azzal szerintem semmi gond nincs, de hogy a nagyvilág előbb lássa a baba képét mint apa, az nekem nagyon durva.
2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
kérdezd meg apát mit gondol róla, vagy küldd át neki előbb a képet, aztán nygodtan tedd fel, nincs ebben semmi rossz :))
2013. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha külön csoportba teszed a párodat, akkor megteheted, hogy csak vele osztod meg:-) . utánna pedig lehet a többiekkel is.
2013. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

az én párom is kinn van most, sajnos ő is csak facebook-on látta az első uh képet, de csak priviben.

egyikünk sem gondolta, hogy ez másra is tartozna, persze ezzel nem azt mondom, hogy az rossz, ha valaki közzéteszi.

de mindenképp kérdezd meg a párodat, hogy mi a véleménye.

2013. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az a véleményem, hogy te édesnek találod a babádat, de mást ez baromira nem érdekel. Sőt, egyeseket irritálhat is. Jól gondolkodsz abban hogy elbizonytalanodtál, apukának mutasd meg először, ha felteszel képet.
2013. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, én nem vagyok ellene, anno én is töltöttem fel, de a férjemet megvártam volna, ha nem lett volna ott.
2013. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is először megbeszélném a párommal, hogy átküldöm neki a képet, mert mégiscsak övé az elsőbbség. Aztán utána szerintem nyugodtan felrakhatod. Én tettem fel több pocakos képet is, uh képet is, és amióta megszületett szintén tettem fel párat.
2013. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Én teljesen megértem, hogy mutogatni szeretnéd, sztem ez így normális. :) Tényleg előbb az Apukának mutasd meg. Facebookon meg ha tényleg valakit zavar, akkor annak magával van baja.
2013. jan. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén nekem az nem tetszik ha uh-os képet raknak fel.Nem látom értelmét.A pocakos képek, ami ízléses az tetszik.A babáról ráérsz majd ha már kint lesz:-)
2013. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!