Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudom a lázam folyamatosa...

Hogy tudom a lázam folyamatosan lent tartani? 16 hkm

Figyelt kérdés

Légyszives segítsetek!

Köszi!!!


2013. jan. 17. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha este 6-8 körül is lázas vagy, inkább hívd fel a körzetit, vagy az ügyeletet. Ha nem leszel jobban, holnap menj is el orvoshoz.
2013. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Golan Trevize ***** válasza:

Kedves 10-es!


nem vitatkozás, csak pontosítanék:

"Sajnos nem vagyok elájulva attól, ha valakinek a neve előtt ott a Dr., attól még a védőnő is adhat ugyanolyan jó tanácsot."


Én sem, de védőnőktől már több marhaságot hallottam, mint orvosoktól. Valamint nem ez a szakmájuk, nincs rá képesítésük. Adjanak tanácsot a szoptatással, etetéssel, neveléssel stb. kapcsolatban, de ha valakinek ne adj' isten hülyeséget mond a védőnő, és károsodik a magzata, az azért elég nagy probléma lesz.


"Mindenki tudja, aki jár a fórumra, hogy vaskalapos, megrögzött kötekedő vagy, bigott homeopátia-ellenes,"


Nem vagyok vaskalapos, megrögzött kötekedő. Az, hogy az orbitális baromságokat valóban elég nagy vehemciával igyekszem kijavítani, az nem kötekedés. Kötekedéls az lenne, ha most arra ugranék rá, hogy a vaskalapos szó ide nem illik. ;)

Valóban homeopátia-ellenes vagyok, de mint gyógyszergyári dolgozó, azt hiszem, hogy te is pontosan tudod, hogy egy homeopátiás bogyóban mi van, és mennyi. Viszont, mint gyógyszergyári dolgozó, te is pontosan tudod, hogy mekkora üzlet. ;)


"csak annyit még, hogy a betegájékozató szerint kb. minden gyógyszer halálos terhesen, holott tudjuk, ez korántsem így van."


Egész konkrétan a Panadol még csak nem is utal ilyenre.

És mint szakmabeli, te is tudod, hogy a legtöbbször azért nem javasolt ezeknek a gyógyszereknek terhesen a szedése, mert nem volt megfelelő mennyiségű teszt ezen a rizikócsoporton.

2013. jan. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél még el a háziorvoshoz?

Nekem panadol van itthon biztonsági tartaléknak fájdalom és lázcsillapításra.

Ha nem most rendel a dokid, szerintem egy másikhoz is nyugodtan bekopoghatsz, ilyen esetben ő is ellát.

2013. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen,pontosan nemrendel a dokim,de elmegyek estefelé ügyeletre,ha nem javul a helyzet!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. jan. 17. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!