Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. -én voltan nögyogyásznál...

15. -én voltan nögyogyásznál és 9 hetes terhességet álapitott meg. Én is kiszámoltam de nekem 10 hét jött ki akárhogy számolom. A baba CRL-je 25 mm ami 9 hetesnek felel meg. Szerintetek ez normális? November 4-én volt meg utoljára.

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

1 hét ide vagy oda nem nagy dolog. Egyrészt nem lehetsz tök biztos a fogantatás pillanatában, másrészt a babák sem fejlődnek teljesen pontosan egyformán.

S még az uh gépek sem mérnek egyformán, mivel más más doki kezeli őket. :)

Szerintem nincs itt nagy gond.


Az elején az én babám nagyobb volt, mint az átlag, utána kisebb...normális, makk egészséges gyerekként született időre.

2013. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 7 hetes vagyok úgy, hogy október 26-án jött meg utoljára! szerintem tök normális!

Élvezd a babavárást :)

2013. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cavalli ***** válasza:
Kedves Utolsó! Hogy lehetsz 7 hetes amikor okt 26-án jött meg utoljára?? Tesóm 11, lassan 12 hetes neki okt. 25-én jött meg utoljára. Nekem okt 18 és 12+5 napos terhes vagyok, tegnap voltam UH-n. Nálad valamit nagyon rosszul számoltak.
2013. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat meg nyugodtam :)
2013. jan. 17. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as! Nem akarok a második válaszoló helyett válaszolni, de tudod, nem mindenkinek középidőben van a peteérése, sokaknak a menzesz után több héttel történik csak a megtermékenyítés. Gondolom, ilyesmi lehet az ő esete is!

Kedves kérdező! Nekem mensi szerint 9 hetesen 18 mm volt a baba, ez is kicsit kisebb a számoltnál, de van olyan, hogy később fogan a baba, ez nem gond!

2013. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen 6 hetesnek felelt meg, a doki annyit mondott, hogy most vakarhatja a fejét a szülés időpontja miatt. Egyébként a 12. hétre félig behozta a lemaradást (a CRL pont a menzesz szerintinek felelt meg, a BDP a doki által számolt időnek).
2013. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az tök jo mert már nem értek semmit az egészböl de majd a 12 hetes ultrahangon kiderül.
2013. jan. 17. 21:00
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is teljessen normális nekem dec.2 ikán volt utoljára és 20adikán azt mondta a doki terhességnek látszik kb 3 hetes
2014. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!