Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál és...

Tegnap voltam dokinál és petezsákot látott, most vagyok az 5. hétben és nincs tünetem, ami volt meg elmúlt. Egy hematóma miatt Utrogestan-t írt fel, ma pedig tiszta para vagyok. Lehet ez az utro hatása? Valaki aki az első hetekben tünetmentes volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A tünetek elmúlása nem mindig elhalt terhességre utal, nyugi:)

Akkor van gond, ha nagyon görcsölsz és vérzel.

2013. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Végig tünetmentes voltam...ha nem görcsölsz és nem vérzel semmi baj.
2013. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hasam eddig is görcsölgetett. hol jobban, hol kevésbé. Úgy hallottam az utro miatt nem is véreznék. Igaz?
2013. jan. 18. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
az utrogestan csak akkor tartja meg a terhességet, ha progeszteron hiány va. Ha más baja lenne a babának, akkor engedné, hogy kilökődjön. Nem lesz semmi baj!! Nekem sincs tünetem amugy 7 hetes vagyok A múlt héten végig rosszul voltam, de elmúlt. Már csak a mellfájásom van... én azzal nyugtatom magam, hogy a nagyon radikális változásokon már keresztül mentünk, és hozzászokik a szervezetünk fokozatosan!
2013. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!